App Store Google Play

"Мета висока - методи низькі", - ще один член ГромРади при мерії Дніпра залишила свою посаду

21.12.2018 13:40
"Мета висока - методи низькі", - ще один член ГромРади при мерії Дніпра залишила свою посаду

Незгодні з "гуманітарною оптимізацією" мерії Дніпра члени Громадської ради залишають свої посади. 20 грудня про припинення членства публічно заявила й правозахисниця Наталія Кожина, передає Дніпроград.

“З початку року місто майже лихоманить при згадці про геть негуманні дії Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради. А особисто мені довелося, як члену Громради, встрягти в цю діяльність через наміри "оптимізаторів-покращувальників" оптимізувати та покращити роботу шкіл естетичного виховання міста. Мета висока - методи низькі”, - зазначила Наталія Кожина.

Головний меседж скандальної “оптимізації” - скоротити фінансування шкіл естетичного виховання з міського бюджету. За рішенням правління Громради Наталію Кожину делегували до робочої групи при департаменті гумполітики. Проте правозахисниця жодного разу не отримала повідомлення щодо того, де, коли та в який час відбуватимуться засідання. Попри її ігнорування, вона разом з декількома членами робочої групи виконували те, що вважали за потрібне: робили моніторинговий зріз щодо розмірів плати за навчання, обсягу фінансування з бюджетів обласних центрів та деяких міст області, проводили вибіркове анкетування батьків, слухали думки та пропозиції педагогів.

“Тож можете собі уявити, яким громом серед ясного літнього неба пролунала заява голови Громадської Ради Лілії Богачевої на спільній з Євгеном Хорошиловим прес-конференції, що плату за навчання потрібно підняти до 10-15% мінімальної заробітної плати, а директорам шкіл в такий відповідальний час слід взагалі забути про відпустки. Розумієте, якби це була особиста думка людини, пересічної мешканки Дніпра, то хай там що говорить. Але ж публічно озвучена позиція голови - це позиція усієї ради, тож, виходить, моя теж”, - прокоментувала Наталія Кожина.

Правозахисниця заявила, що вважає відповідальною за свавілля чиновників Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради саме голову Громадської Ради Лілію Богачову.

Зазначимо, що посаду голови Комітету з гуманітарних питань Громадської ради при Дніпровській міській раді залишив громадський діяч та журналіст Олег Ростовцев.

Раніше повідомлялося, що Філатовську оптимізацію шкіл у місті  було визнано незаконною. 

Під тиском громадськості мерія Дніпра скасувала свій злочинний наказ про «оптимізацію» сфери освіти і культури і навіть визнала його протиправним у суді. Але продовжила незаконні масові звільнення.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...