App Store Google Play

У Дніпрі для аутистів розробили спеціальні значки: що вони означають

20.12.2018 16:40
У Дніпрі для аутистів розробили спеціальні значки: що вони означають

У Дніпрі розробили спеціальні значки, аби допомогти людям з аутизмом. Про це під час прес-конференції в ІА Інформатор розповіли мами дітей з цією особливістю, передає Дніпроград.

Наразі розроблено 30 пробних позначок, які повинні більш-менш допомогти пристосуватися людям з аутизмом в соціумі. Окрім того це допоможе звичайним людям бути обізнаними, у випадку якщо вони зустрінуть таку людину, а також бути більш терпимими й ставилися з розумінням до особливих людей.

"Аутизм дуже важко назвати хворобою. Скоріш за все це порушення нейророзвитку дитини, при якому мозок по-іншому сприймає і обробляє інформацію аніж в звичайних дітей. І ці порушення можуть проявитися в будь-якому віці і доволі по-різному. Інколи навіть неможливо визначити що в дитини аутизм, а іноді дивлячись на дитину ти розумієш що з нею щось не так", - зазначила мати дитини з аутизмом Олена Карповська. 

Також вона додала, що в аутистів є певні проблеми з адаптацією в соціумі, окрім цього є проблеми й поведінкового характеру. Наприклад, це може буде проблема з промовою і розумінням мови.

"Дніпро ще погано пристосований для життя людей і дітей з аутизмом. Просто піти і погуляти по Дніпру з дитиною виявляється дуже складно. Притому що я заздалегідь планую маршрут, готуюся, приймаю міри обережності, мене чекає дуже багато сюрпризів і незручностей", - наголосила мати дитини з аутизмом Тетяна Афанасьєва. 

На думку Олени Карповської повинна бути підтримка/допомога, хоча б на законодавчому рівні, аби батьки були впевнені, що їх дитина була захищена. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...