App Store Google Play

У 2018-му в санаторіях України оздоровилися більше тисячі бійців Січеславщини

20.12.2018 14:20
У 2018-му в санаторіях України оздоровилися більше тисячі бійців Січеславщини

У 2018 році зміцнили здоров’я більше 1000 українських захисників із Січеславщини. Санаторно-курортне лікування вони проходили у вітчизняних здравницях. Про це повідомили в прес-службі ДніпроОДА, передає Дніпроград.

«Свіже повітря, терапевтичні процедури, масаж, мінеральна вода – у таких умовах щороку покращують фізичний і психологічний стан бійці АТО. Оздоровчий курс проходять у здравницях від Закарпаття до Азовського узбережжя. Цьогоріч укріпили здоров’я понад 1000 демобілізованих області. Право на безкоштовне лікування та реабілітацію має кожен український захисник, наголошує Президент України Петро Порошенко», – підкреслив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

АТОвці обирають самостійно, у якій саме здравниці відпочивати.

Популярністю користуються курорти Західної України, Чорноморського та Азовського узбережжя, а також місцеві санаторії Дніпропетровської області. 

У лікувально-оздоровчій програмі – мінеральна вода, масаж, фізпроцедури, ванни, фізкультура, повоєнний стрес допомагають долати психологи.

За путівкою треба звернутися до управління соцзахисту за місцем проживання. При собі необхідно мати посвідчення учасника бойових дій, довідку про безпосереднє виконання завдань у зоні АТО та військовий квиток. Крім того, додається медична довідка за формою 070/о.

Додатково про оздоровчу програму для АТОвців можна дізнатися в  управлінні з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА за адресою: Дніпро, пр. О.Поля, 1 (1-й поверх), телефони: (056) 742-86-62 та (068) 679-89-61.

Також можна звертатися до департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації за телефоном:(067) 909-79-89.

Путівки – державним та місцевим коштом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...