App Store Google Play

Принципові члени Громадської ради залишають посади через незгоду з "гуманітарною оптимізацією" мерії Дніпра

20.12.2018 11:00
Принципові члени Громадської ради залишають посади через незгоду з "гуманітарною оптимізацією" мерії Дніпра

Громадський діяч та журналіст Олег Ростовцев пішов з посади голови Комітету з гуманітарних питань Громадської ради при Дніпровській міській раді. Про це Ростовцев написав на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

"Доводжу до відома громадськості, що я залишив посаду голови Комітету з гумпитань та автоматично припинив входити до правління Громради при міьскраді", - зазначив Олег Ростовцев. 

За словами активіста, Громадська рада не опікується питаннями міста та суспільства. Зокрема, ігноруються проблеми з "оптимізацією" естетичних школ виховання.

"На чергове засідання вкотре не були винесені підготовлені комітетом ще 8 жовтня проекти резолюцій з двох питань: щодо ситуації зі школами естетичного виховання та питань комунікацій з Департаментом гуманітарної політики міськради. Замість цього було запропоновано писати листи Гройсману щодо видання постанов про виділення Громрадам постійних бюджетів на діяльність, надання їм статусу юридичної особи та інше. Всі питання стосувалися лише внутрішнього життя ради", - розповів Ростовцев.

Він також подякував усім членами Комітету за спільну діяльність та за виконану роботу. 

"Те, що нам вдалося зробити - не варто перераховувати. На жаль, головна мета не була досягнута. Я хотів створити майданчик для суспільної дискусії, де б говорили про смисли, цілі та напрямки. Де б критикували по суті, а не по параграфах. Де б давали оцінку діям чиновників, а не підміняли їх і не намагалися долучитися до них. Це зробити не вдалося і надалі я не бачу іншого шляху як піти", - пояснив Олег Ростовцев. 

Зазначимо, що громадську раду залишила і Наталя Кожина, яка також намагалася вирішити питання шкіл естетичного виховання. 

Нагадаємо, Філатовську оптимізацію шкіл у місті  було визнано незаконною. 

Під тиском громадськості мерія Дніпра скасувала свій злочинний наказ про «оптимізацію» сфери освіти і культури і навіть визнала його протиправним у суді. Але продовжила незаконні масові звільнення.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...