App Store Google Play

Дніпрян закликають допомогти притулку для тварин

20.12.2018 20:30
Дніпрян закликають допомогти притулку для тварин

У Дніпрі функціонує притулок "Пегас", де волонтери рятують життя тваринам. Сьогодні, 20 грудня, під час прес-конференції в ІА "Інформатор" працівники Центру розповіли про проблеми, які мають у притулку, передає Дніпроград.

У закладі на сьогодні знаходяться близько 200 собак, 10 коней, різноманітних сільськогосподарських та диких тварин, зокрема лисиць та єнотів, борсуків та орлів.

"Центр дуже великий, тому знаходиться на відстані 50 кілометрів від Дніпра. Наразі у зимній період ми призупинили акції, на яких влаштовуємо у домівки дніпрян котиків та собак, адже не маємо для цього теплого приміщення. Тому хотілося б попросити підприємців або осіб, хто міг би допомогти з організацією подібних заходів", - розповіла волонтер Яна Русина. 

Також  в Центрі проблеми із водопостачанням. У притулку вода неякісна та солена - вона не підходить для тварин, тому воду до Центру привозять спеціальні вантажівки. 

"Влітку це чотири тонни води на три дні, взимку - трохи менше. Часто вантажівки не доїжджають до нас через ті чи інші умови, тоді волонтери самостійно змушені в найближчих населених пунктах просити воду. Аби пробити свердловину, за підрахунками, необхідно близько 3,5 тисяч євро. Для нас це неймовірно велика сума", - розповіла волонтер Олена Русина.

Також працівники "Пегасу" розповідають, що кожного дня у Центрі готують 300 літрів їжі тільки для собак. Ще 50-60 тюків сіна у день витрачається на годування коней. Тому фінансової підтримки притулок потребує постійно. 

"Просимо усіх небайдужих долучитися до допомоги. Це не тільки гроші, можливо і кормом, і допомогою в облаштуванні вольєрів, доріжок та багато чого іншого", - зазначила Яна Русина.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...