App Store Google Play

Дніпрян закликають допомогти притулку для тварин

20.12.2018 20:30
Дніпрян закликають допомогти притулку для тварин

У Дніпрі функціонує притулок "Пегас", де волонтери рятують життя тваринам. Сьогодні, 20 грудня, під час прес-конференції в ІА "Інформатор" працівники Центру розповіли про проблеми, які мають у притулку, передає Дніпроград.

У закладі на сьогодні знаходяться близько 200 собак, 10 коней, різноманітних сільськогосподарських та диких тварин, зокрема лисиць та єнотів, борсуків та орлів.

"Центр дуже великий, тому знаходиться на відстані 50 кілометрів від Дніпра. Наразі у зимній період ми призупинили акції, на яких влаштовуємо у домівки дніпрян котиків та собак, адже не маємо для цього теплого приміщення. Тому хотілося б попросити підприємців або осіб, хто міг би допомогти з організацією подібних заходів", - розповіла волонтер Яна Русина. 

Також  в Центрі проблеми із водопостачанням. У притулку вода неякісна та солена - вона не підходить для тварин, тому воду до Центру привозять спеціальні вантажівки. 

"Влітку це чотири тонни води на три дні, взимку - трохи менше. Часто вантажівки не доїжджають до нас через ті чи інші умови, тоді волонтери самостійно змушені в найближчих населених пунктах просити воду. Аби пробити свердловину, за підрахунками, необхідно близько 3,5 тисяч євро. Для нас це неймовірно велика сума", - розповіла волонтер Олена Русина.

Також працівники "Пегасу" розповідають, що кожного дня у Центрі готують 300 літрів їжі тільки для собак. Ще 50-60 тюків сіна у день витрачається на годування коней. Тому фінансової підтримки притулок потребує постійно. 

"Просимо усіх небайдужих долучитися до допомоги. Це не тільки гроші, можливо і кормом, і допомогою в облаштуванні вольєрів, доріжок та багато чого іншого", - зазначила Яна Русина.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...