App Store Google Play

Дніпропетровська облдержадміністрація осучаснила школу у Ляшківці

20.12.2018 13:20
Дніпропетровська облдержадміністрація осучаснила школу у Ляшківці

Школу у Ляшківці – не впізнати. Її термомодернізувала Дніпропетровська облдержадміністрація. Замість сірої будівлі тепер – яскрава та різнокольорова. У класах – тепло та комфортно. Про це повідомив очільник Дніпропетровської області Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«Забезпечити дітям Дніпропетровщини сучасні та комфортні умови для навчання – таке завдання Президента України Петра Порошенка. Приводимо до ладу навчальні заклади навіть у невеличких населених пунктах області. Один із них – у селищі Ляшківка, яке знаходиться на межі з Полтавщиною. Тут вже оновили школу, в якій навчається майже 200 дітей» - сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Так виглядає Ляшківська школа після ремонту

Ляшківській школі – більше сорока років. За цей час вона не бачила жодного капітального ремонту. Нещодавно коштом громади тут замінили покрівлю та вікна. Тепер Дніпропетровська облдержадміністрація відремонтувала фасад. Він став яскравим та енергоефективним.

«У нас зробили красивий ремонт, будівля стала різнокольоровою. Мені оновлена школа дуже подобається, тут стало тепло» - зізналась учениця 4-го класу Ляшківської школи Марія Шаульська.

Зміни прийшлися до душі і вчителям, і учням

«Раніше наша школа була не такою привабливою, а зараз вона - яскрава та дуже гарна. Як проходиш повз – радісно дивитися. Навіть стало приємніше відвідувати заняття. Тепер аж біжиш з дому до школи» - сказав учень 11 класу Ляшківської школи Сергій Зубко.

Вчителі розповідають – раніше у класах було холодно, через це діти часто хворіли. Тепер у шкільних кабінетах набагато комфортніше працювати.

У класах тепер – тепло та комфортно

«Раніше у нас і покрівля протікала, і у кабінетах було холодно. Учні хворіли, пропускали заняття. Тепер школа змінилась. Такий яскравий фасад підіймає настрій. Діти ходять на навчання  із задоволенням», - розповіла вчитель хімії та біології Ляшківської школи Таміла Гладус.

 У школі навчається майже двісті дітей з Ляшківки та навколишніх сіл.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...