App Store Google Play

У Дніпрі підбили підсумки фотопроекту «Заради них» друкованим виданням

19.12.2018 13:20
У Дніпрі підбили підсумки фотопроекту «Заради них» друкованим виданням

Сьогодні, 19 грудня, у Дніпрі підбили підсумки масштабного фотопроекту «Заради них» друкованим виданням, на сторінках якого зібрані обличчя 25 героїв війни на Сході. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події – приміщення ДніпроОДА.

За словами начальниці управління з питань учасників АТО ДніпроОДА Наталії Шуліки, вперше альманах за даним проектом був презентований рівно рік тому. Спочатку проект планувався як зібрання фотографій, але наприкінці року було вирішено забрати світлини в альманаху, у якому будуть також й історії про ветеранів. Вона зазначила, що цей проект вирішили продовжувати, оскільки це чудова нагода розповісти про ветеранів Сходу та їх сім’ї.

На кожній фотосесії задіяні п’ятеро героїв, п’ять різних історій, кожного разу змінюються теми. Незмінною залишаються лише «Ветеран ветерану» та «Перерваний політ», який присвячений загиблим героям.

Як зазначає Наталія Шуліка, минулого року робити акцент на родинах героїв, цього ж разу – на сьогоденні ветеранів. Цьогорічний фотопроект розпочався з фотосесій на робочих місцях.

«У цьому році розпочали фотосесії ветеранів з робочих місць, це дуже цікаво, бо всі різні, але всі вони патріоти і стали на захист своєї країни, коли це стало потрібно», - наголосила начальниця управління з питань учасників АТО ДніпроОДА.

За словами фотографу проекту «Заради них» Ігоря Співака, працювати над альманахом та проектом з командою було легко.

«Відмінності від зйомок минулого року звичайно були, кожна зйомка змінюється від попередньої, оскільки ми змінюємо тему, кожного разу до нас приходять нові люди. Кожна людина – це зовсім інша зйомка, це цілий Всесвіт, це зовсім по-новому», - наголошує фотограф. 

Нагадаємо як знімали проект "Заради них" цього року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...
Уже 2 роки спілкуюсь із молодими людьми (університет-постуніверситет). Багато з них готові піти в село вчителем аби уникнути армії. Точніше строкової служби.Абсолютно розумію чому це відбувається. Уяв...