App Store Google Play

Незвичайний туризм: дніпрянам розповіли про містичні місця Січеславщини

19.12.2018 17:00
Незвичайний туризм: дніпрянам розповіли про містичні місця Січеславщини

Січеславська область має величезний туристичний потенціал, який складається не лише з історії та природи нашого краю, але й з таємничих та містичних місць, розташованих на території регіону. Про це сьогодні, 19 грудня, розповіла заступниця керівниці громадської організації “Дивна Україна” Людмила Загоскіна, передає Дніпроград.

За її словами, деякі вже відомі місця області можна розкрити з різних точок зору - як з науково-історичних, так і з містичних. Зокрема, вона розповіла про містичні екскурсії Монастирським островом у Дніпрі.

“Його називають духовним центром нашого міста. У свій час він називався Священним. Знаходиться острів на унікальному граніті, якому вже майже 3,5 мільярди роки. А якщо перейти через міст і звернути ліворуч, то приблизно в районі водоспаду можна знайти, так зване, “місце сили”, де, за легендою, в один і той самий час зникли безвісти 12 людей. Пов’язана з Монастирським островом також легенда, за якою під пам’ятником Шевченка знаходиться шар знання Атлантів”, - зазначила Людмила Загоскіна.

Серед містичних місць області вона виділяє Острів Кодачок, розташований біля фортеці Старий Кодак. У першу чергу через те, що на ньому можна знайти безліч підземних ходів, а також унікальне каміння із залишками рун.

Ще одним незвичайним туристичним місцем представниця громадської організації “Дивна Україна” називає Дніпрові пороги.

“Із езотеричних моментів цікаве порівняння дев’яти порогів із дев’ятьма планетами Сонячної системи. За міфами, у залежності від того, на якому з порогів ти знаходишся, з енергетика тієї планети взаємодієш”, - додала Людмила Загоскіна.

Наймістичнішим, за її словами, є поріг Ненаситець, що у селі Микільське на Дніпрі.

“Він взаємодіє з планетою Юпітер, що відповідає за силу, владу та енергію. Тут також знаходиться Перунове святилище якому за різною інформацією від двох до п’яти тисяч років. Тут же знаходиться можливе місце загибелі князя Святослава. Ми вважаємо, що такі місця, які збирають у собі декілька знакових точок та подій, можуть бути цікавими у містичному плані для туристів, що приїжджають до нашого краю”, - зазначила заступниця керівниці громадської організації “Дивна Україна” Людмила Загоскіна.

Раніше повідомлялося, що за словами експертів, Дніпро - унікальне космічне місто в Європі і має нерозкритий туристичний потенціал.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...