App Store Google Play

Для майже 600 дітей з Жовтих Вод створили найяскравішу в Україні школу

19.12.2018 11:00
Для майже 600 дітей з Жовтих Вод створили найяскравішу в Україні школу

Яскрава та сучасна. Школа №6 «Перспектива»  у Жовтих Водах тепер – європейського зразка. Реконструювала заклад Дніпропетровська облдержадміністрація. У школі –  теплий різнокольоровий фасад, нова покрівля та вікна, кабінети з сучасним дизайном та новими меблями. Про це повідомив очільник Дніпропетровщини Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Забезпечити школярам Дніпропетровщини належні умови для навчання та розвитку – це завдання Президента України Петра Порошенка. Нині реконструюємо понад 30 опорних та основних шкіл області. Вже завершили приводити до ладу школу №6 у Жовтих Водах. Після капітального ремонту старими у закладі залишились тільки стіни. Тепер це найяскравіша школа України», - зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

 Так виглядає Жовтоводська школа №6 після реконструкції

Будівля школи №6 у Жовтих Водах – відносно нова. Їй трохи більше тридцяти. Але за цей час дуже «прохудився» дах та зіпсувались вікна. Покрівля часто протікала, а з щілин дуло. Взимку доводилось додатково «утеплювати» класи обігрівачами.

«Ми своїми силами робили ремонт, але проблеми все одно залишалися. Тепер - це зовсім інший заклад. Коли роботи тільки починались, не вірилось, що яскраву картинку втілять у життя. Але вже бачимо результат», - сказала директор Жовтоводської школи №6 Павліна Чаленко.

 Відремонтовані класи

Нині Жовтоводська школа – одна з найсучасніших в Україні. Її реконструювали за європейськими стандартами. Акцент зробили на енергоефективності. Підрядники термомодернізували фасад, встановили енергозберігаючі вікна, двері, реконструювали покрівлю. Для дітей з особливими потребами обладнали пандус із підігрівом та термодатчиками. Взимку він не замерзатиме.

«Раніше школі не вистачало яскравих кольорів. Зараз дуже гарно і усередині, і ззовні. Коли я проходжу повз, в мене просто перехоплює дихання – така краса. Трохи заздрю своєму молодшому брату – майбутньому першокласнику. Адже він навчатиметься у такій сучасній школі. Впевнена, що на заняття діти будуть ходити із радістю», - розповіла учениця 11 класу школи №6 Катерина Свєшнікова. 

Капітальний ремонт – за європейськими стандартами

Сучасний ремонт – і всередині. У школі повністю замінили електромережу, систему водопостачання та опалення. Осучаснили спортивну залу, їдальню, перебудували та розширили кухню. В актовій залі – велика сцена та спеціальне звукоізолююче покриття. Класи – із яскравим дизайном, новими меблями.

«Мені дуже подобається, що школа тепер різнобарвна. Заходиш всередину і бачиш різнокольорові двері та яскраві класи. Це підіймає настрій, навіть хочеться більше вчитися», - зізнався старшокласник Антон Усатенко.

У школі №6 – 23 класи. В них - майже 600 дітей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...