App Store Google Play

Для майже 600 дітей з Жовтих Вод створили найяскравішу в Україні школу

19.12.2018 11:00
Для майже 600 дітей з Жовтих Вод створили найяскравішу в Україні школу

Яскрава та сучасна. Школа №6 «Перспектива»  у Жовтих Водах тепер – європейського зразка. Реконструювала заклад Дніпропетровська облдержадміністрація. У школі –  теплий різнокольоровий фасад, нова покрівля та вікна, кабінети з сучасним дизайном та новими меблями. Про це повідомив очільник Дніпропетровщини Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Забезпечити школярам Дніпропетровщини належні умови для навчання та розвитку – це завдання Президента України Петра Порошенка. Нині реконструюємо понад 30 опорних та основних шкіл області. Вже завершили приводити до ладу школу №6 у Жовтих Водах. Після капітального ремонту старими у закладі залишились тільки стіни. Тепер це найяскравіша школа України», - зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

 Так виглядає Жовтоводська школа №6 після реконструкції

Будівля школи №6 у Жовтих Водах – відносно нова. Їй трохи більше тридцяти. Але за цей час дуже «прохудився» дах та зіпсувались вікна. Покрівля часто протікала, а з щілин дуло. Взимку доводилось додатково «утеплювати» класи обігрівачами.

«Ми своїми силами робили ремонт, але проблеми все одно залишалися. Тепер - це зовсім інший заклад. Коли роботи тільки починались, не вірилось, що яскраву картинку втілять у життя. Але вже бачимо результат», - сказала директор Жовтоводської школи №6 Павліна Чаленко.

 Відремонтовані класи

Нині Жовтоводська школа – одна з найсучасніших в Україні. Її реконструювали за європейськими стандартами. Акцент зробили на енергоефективності. Підрядники термомодернізували фасад, встановили енергозберігаючі вікна, двері, реконструювали покрівлю. Для дітей з особливими потребами обладнали пандус із підігрівом та термодатчиками. Взимку він не замерзатиме.

«Раніше школі не вистачало яскравих кольорів. Зараз дуже гарно і усередині, і ззовні. Коли я проходжу повз, в мене просто перехоплює дихання – така краса. Трохи заздрю своєму молодшому брату – майбутньому першокласнику. Адже він навчатиметься у такій сучасній школі. Впевнена, що на заняття діти будуть ходити із радістю», - розповіла учениця 11 класу школи №6 Катерина Свєшнікова. 

Капітальний ремонт – за європейськими стандартами

Сучасний ремонт – і всередині. У школі повністю замінили електромережу, систему водопостачання та опалення. Осучаснили спортивну залу, їдальню, перебудували та розширили кухню. В актовій залі – велика сцена та спеціальне звукоізолююче покриття. Класи – із яскравим дизайном, новими меблями.

«Мені дуже подобається, що школа тепер різнобарвна. Заходиш всередину і бачиш різнокольорові двері та яскраві класи. Це підіймає настрій, навіть хочеться більше вчитися», - зізнався старшокласник Антон Усатенко.

У школі №6 – 23 класи. В них - майже 600 дітей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...