App Store Google Play

В Дніпрі Президент нагородив бійців Української Добровольчої Армії

18.12.2018 09:00
В Дніпрі Президент нагородив бійців Української Добровольчої Армії

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки в Дніпро відвідав Музей Героїв АТО, де представлена інформація про подвиги українських героїв, які віддали своє життя захищаючи Україну від російської агресії. Президент зустрівся з ветеранами АТО - добровольцями, які стали на захист Батьківщини в найскладніші моменти військового протистояння у 2014-2015 роках. Чимало з них продовжують нести службу по захисту України. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу президента.

"Сьогодні дуже важливий день, коли держава віддає шану і повагу тим, хто врятував державу в найважчі дні початку російської воєнної агресії, в дні, коли фактично не існувало Збройних Сил, коли перший удар прийняли на себе добровольці», -  сказав Президент.

«Добровольці, які за покликом душі, взявши до рук зброю робили те, що мали робити справжні чоловіки і жінки - боронити кожен клаптик української землі», - додав Петро Порошенко.

«Кожен з вас і на фронті поводився так, що є зразком і гордістю для армії будь-якої країни. Українці є найкращими воїнами», - підкреслив  Глава держави.

Він також наголосив, що в найкоротший термін Україна  побудувала армію - одну з найсильніших армій в Європі.

Президент привітав воїнів-добровольців зі створенням Помісної  церкви України.

"Де будуть молитися за український народ, а не за російський, за українське військо, а не за російське. Де будуть молитися за українську владу і українську державу. Це означає одне - Господь з нами», - наголосив Петро Порошенко.

Глава держави нагородив воїнів-добровольців державними нагородами та подякував за сумлінну службу українському народові.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...