App Store Google Play

У Дніпрі міністр МВС Арсен Аваков презентував новий «мотиваційний пакет» для поліцейських та рятувальників

18.12.2018 17:00
У Дніпрі міністр МВС Арсен Аваков презентував новий «мотиваційний пакет» для поліцейських та рятувальників

Як зробити професію поліцейського престижною? Підвищити заробітну плату та забезпечити житлом. З 1 січня 2019-го в Україні запрацює «мотиваційний пакет» для поліцейських та рятувальників. Про новий соцпакет розповів силовикам міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. Мотиваційна нарада, як її назвав очільник відомства, пройшла у тисячній залі Дніпропетровської облдержадміністрації. У ній взяли участь голова ОДА Валентин Резніченко, керівники Нацполіції, ДСНС, поліцейські та рятувальники області. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

«Суспільство зацікавлене у компетентних та чесних поліцейських. Тому завдання держави – мотивувати на службу саме таких людей, – зазначив Арсен Аваков. – Аби поліцейський чи рятувальник зміг сконцентруватися на кар’єрі, був спокійний за власний побут та майбутнє родини, сформували для нього «мотиваційний пакет».

За словами Арсена Авакова, вже 1 січня 2019 року зарплата українського поліцейського та рятувальника підвищиться в середньому на 30%.

Відтепер держава бере на себе оплату житла, що орендує поліцейський чи рятувальник. Для цього достатньо укласти відповідний договір, провести необхідну оплату та віднести отриману квитанцію у свій підрозділ. Сума компенсації залежить від складу сім’ї та місця проживання. У великих містах вона більша, у селах – менша.

Та головна «фішка» презентованого соцпакету – нова програма пільгової іпотеки. За нею отримати власне житло може будь-який коп чи рятувальник, що прослужив не менше двох років, а АТОвці – відразу. Після підписання відповідного договору з іпотечною установою поліцейський із родиною може вже переїжджати в житло. Угоду можна скласти на 5, 10, 15 чи 20 років. Все залежить від віку. Кредитна ставка – 0%. Всі відсотки сплачуватиме держава.

«Аби стимулювати сумлінного поліцейського продовжувати службу, через 10 років йому надають додаткові пільги. Із щомісячної суми, яку він сплачує за іпотекою, віднімається 20%, які сплачує держава. Ще через 5 років – 30%, – додав Арсен Аваков. – Якщо протягом виплат у працівника народилася дитина, компенсація збільшується ще на 5%, у разі появи двох дітлахів – 10%».   

Поліцейських та рятувальників області міністр нагородив відзнаками і цінними подарунками.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...