App Store Google Play

У Дніпрі міністр МВС Арсен Аваков презентував новий «мотиваційний пакет» для поліцейських та рятувальників

18.12.2018 17:00
У Дніпрі міністр МВС Арсен Аваков презентував новий «мотиваційний пакет» для поліцейських та рятувальників

Як зробити професію поліцейського престижною? Підвищити заробітну плату та забезпечити житлом. З 1 січня 2019-го в Україні запрацює «мотиваційний пакет» для поліцейських та рятувальників. Про новий соцпакет розповів силовикам міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. Мотиваційна нарада, як її назвав очільник відомства, пройшла у тисячній залі Дніпропетровської облдержадміністрації. У ній взяли участь голова ОДА Валентин Резніченко, керівники Нацполіції, ДСНС, поліцейські та рятувальники області. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

«Суспільство зацікавлене у компетентних та чесних поліцейських. Тому завдання держави – мотивувати на службу саме таких людей, – зазначив Арсен Аваков. – Аби поліцейський чи рятувальник зміг сконцентруватися на кар’єрі, був спокійний за власний побут та майбутнє родини, сформували для нього «мотиваційний пакет».

За словами Арсена Авакова, вже 1 січня 2019 року зарплата українського поліцейського та рятувальника підвищиться в середньому на 30%.

Відтепер держава бере на себе оплату житла, що орендує поліцейський чи рятувальник. Для цього достатньо укласти відповідний договір, провести необхідну оплату та віднести отриману квитанцію у свій підрозділ. Сума компенсації залежить від складу сім’ї та місця проживання. У великих містах вона більша, у селах – менша.

Та головна «фішка» презентованого соцпакету – нова програма пільгової іпотеки. За нею отримати власне житло може будь-який коп чи рятувальник, що прослужив не менше двох років, а АТОвці – відразу. Після підписання відповідного договору з іпотечною установою поліцейський із родиною може вже переїжджати в житло. Угоду можна скласти на 5, 10, 15 чи 20 років. Все залежить від віку. Кредитна ставка – 0%. Всі відсотки сплачуватиме держава.

«Аби стимулювати сумлінного поліцейського продовжувати службу, через 10 років йому надають додаткові пільги. Із щомісячної суми, яку він сплачує за іпотекою, віднімається 20%, які сплачує держава. Ще через 5 років – 30%, – додав Арсен Аваков. – Якщо протягом виплат у працівника народилася дитина, компенсація збільшується ще на 5%, у разі появи двох дітлахів – 10%».   

Поліцейських та рятувальників області міністр нагородив відзнаками і цінними подарунками.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...