App Store Google Play

У Дніпрі міністр МВС Арсен Аваков презентував новий «мотиваційний пакет» для поліцейських та рятувальників

18.12.2018 17:00
У Дніпрі міністр МВС Арсен Аваков презентував новий «мотиваційний пакет» для поліцейських та рятувальників

Як зробити професію поліцейського престижною? Підвищити заробітну плату та забезпечити житлом. З 1 січня 2019-го в Україні запрацює «мотиваційний пакет» для поліцейських та рятувальників. Про новий соцпакет розповів силовикам міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. Мотиваційна нарада, як її назвав очільник відомства, пройшла у тисячній залі Дніпропетровської облдержадміністрації. У ній взяли участь голова ОДА Валентин Резніченко, керівники Нацполіції, ДСНС, поліцейські та рятувальники області. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

«Суспільство зацікавлене у компетентних та чесних поліцейських. Тому завдання держави – мотивувати на службу саме таких людей, – зазначив Арсен Аваков. – Аби поліцейський чи рятувальник зміг сконцентруватися на кар’єрі, був спокійний за власний побут та майбутнє родини, сформували для нього «мотиваційний пакет».

За словами Арсена Авакова, вже 1 січня 2019 року зарплата українського поліцейського та рятувальника підвищиться в середньому на 30%.

Відтепер держава бере на себе оплату житла, що орендує поліцейський чи рятувальник. Для цього достатньо укласти відповідний договір, провести необхідну оплату та віднести отриману квитанцію у свій підрозділ. Сума компенсації залежить від складу сім’ї та місця проживання. У великих містах вона більша, у селах – менша.

Та головна «фішка» презентованого соцпакету – нова програма пільгової іпотеки. За нею отримати власне житло може будь-який коп чи рятувальник, що прослужив не менше двох років, а АТОвці – відразу. Після підписання відповідного договору з іпотечною установою поліцейський із родиною може вже переїжджати в житло. Угоду можна скласти на 5, 10, 15 чи 20 років. Все залежить від віку. Кредитна ставка – 0%. Всі відсотки сплачуватиме держава.

«Аби стимулювати сумлінного поліцейського продовжувати службу, через 10 років йому надають додаткові пільги. Із щомісячної суми, яку він сплачує за іпотекою, віднімається 20%, які сплачує держава. Ще через 5 років – 30%, – додав Арсен Аваков. – Якщо протягом виплат у працівника народилася дитина, компенсація збільшується ще на 5%, у разі появи двох дітлахів – 10%».   

Поліцейських та рятувальників області міністр нагородив відзнаками і цінними подарунками.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...