App Store Google Play

Провідне рейтингове агенство Fitch проаналізувало економічну ситуацію у Дніпрі

18.12.2018 09:20
Провідне рейтингове агенство Fitch проаналізувало економічну ситуацію у Дніпрі

Провідне рейтингове агенство Fitch присвоїло Дніпру рейтинг “B-”, прогноз “Стабільний” і проаналізувало економічну ситуацію міста. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на звіт Fitch Ratings.

За класифікацією агенства, Дніпро відноситься до субнаціональних утворень типу «В». Це означає, що мешканцям міста потрібно покривати обслуговування боргу за рахунок грошових потоків на щорічній основі.

“Джерела доходів Дніпра включають податкові надходження, в тому числі близько 40% місцевих податків, за якими місто має певні можливості впливу на встановлення податкових ставок, а також трансферти з державного бюджету. До основних видаткових зобов'язань відносяться освіта, охорона здоров'я і комунальне господарство. Згідно з бюджетним регулюванням, місто має право залучати запозичення як на внутрішніх, так і на зовнішніх ринках. Бюджетна звітність заснована на касовому методі, а бюджет міста приймається терміном на один рік”, - зазначили в агенстві Fitch.

Також вони повідомили, що структура доходів є нестабільною на тлі постійно мінливого податкового та бюджетного регулювання.

“Ми оцінюємо фактичну здатність Дніпра генерувати додаткові доходи в разі економічного спаду як обмежену. Ставки єдиного податку для малого бізнесу, який є одним з найбільших місцевих податків міста, вже знаходяться на верхньому граничному рівні”, - йдеться у повідомленні.

Крім того, у рейтингу наголосили, що зниження суверенних рейтингів може призвести до зниження рейтингу міста.

“Підвищення рейтингу можливе у разі підвищення суверенних рейтингів і збереження містом стійкості до боргового навантаження на сильному рівні”, - підсумували в агенстві.

Раніше повідомлялося, які бренди з Дніпра є найдорожчими в Україні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...