App Store Google Play

Провідне рейтингове агенство Fitch проаналізувало економічну ситуацію у Дніпрі

18.12.2018 09:20
Провідне рейтингове агенство Fitch проаналізувало економічну ситуацію у Дніпрі

Провідне рейтингове агенство Fitch присвоїло Дніпру рейтинг “B-”, прогноз “Стабільний” і проаналізувало економічну ситуацію міста. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на звіт Fitch Ratings.

За класифікацією агенства, Дніпро відноситься до субнаціональних утворень типу «В». Це означає, що мешканцям міста потрібно покривати обслуговування боргу за рахунок грошових потоків на щорічній основі.

“Джерела доходів Дніпра включають податкові надходження, в тому числі близько 40% місцевих податків, за якими місто має певні можливості впливу на встановлення податкових ставок, а також трансферти з державного бюджету. До основних видаткових зобов'язань відносяться освіта, охорона здоров'я і комунальне господарство. Згідно з бюджетним регулюванням, місто має право залучати запозичення як на внутрішніх, так і на зовнішніх ринках. Бюджетна звітність заснована на касовому методі, а бюджет міста приймається терміном на один рік”, - зазначили в агенстві Fitch.

Також вони повідомили, що структура доходів є нестабільною на тлі постійно мінливого податкового та бюджетного регулювання.

“Ми оцінюємо фактичну здатність Дніпра генерувати додаткові доходи в разі економічного спаду як обмежену. Ставки єдиного податку для малого бізнесу, який є одним з найбільших місцевих податків міста, вже знаходяться на верхньому граничному рівні”, - йдеться у повідомленні.

Крім того, у рейтингу наголосили, що зниження суверенних рейтингів може призвести до зниження рейтингу міста.

“Підвищення рейтингу можливе у разі підвищення суверенних рейтингів і збереження містом стійкості до боргового навантаження на сильному рівні”, - підсумували в агенстві.

Раніше повідомлялося, які бренди з Дніпра є найдорожчими в Україні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...