App Store Google Play

Прокуратура буде судитися з міськрадою Дніпра щодо незаконного будівництва біля школи №10

18.12.2018 14:20
Прокуратура буде судитися з міськрадою Дніпра щодо незаконного будівництва біля школи №10

Прокуратура Дніпропетровської області йде до Господарського суду в інтересах школи №10 з позовом проти міськради та Департаменту гуманітарної політики з вимогою скасувати рішення сесії і договір оренди, згідно яких біля навчального закладу дозволили звести багатоповерхівку. Про це у Facebook повідомила Наталія Євтух, передає Дніпроград.

"Перше засідання призначено на 17 січня 2019 року. Батьки, яким є що сказати, можуть приєднатися до справи як треті особи. І навіть, якщо суд нам відмовить (а ми дуже сподіваємося на його лояльність) ми, як вільні слухачі, не пропустимо жодного його засідання. І преса теж не пропустить", - написала Наталія.

Таким чином, вже на початку наступного року Дніпровська міська рада повинна буде захищатися в суді та виправдовувати свої рішення, які призвели до будівництва багатоповерхівки всього в декількох метрах від стін школи.

Як повідомлялося раніше, 20 червня в Дніпрі батьки учнів школи №10 влаштували пікет проти забудови шкільної території. За словами представників ініціативної групи, подвір’я закладу, який є єдиною в районі україномовною школою, наразі захоплює фірма-забудовник: на місці шкільних майстерень збираються зводити 23-поверховий будинок.

Батьки учнів створили електронну петицію і зібрали під нею таку кількість підписів, яка необхідна для розгляду в міськраді.

У ситуацію втрутився народний депутат Андрій Денисенко і направив депутатське звернення до прокурора Дніпропетровської області з вимогою провести ретельну перевірку законності дій Дніпровської міської влади щодо дозволу на забудівлю території школи №10.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...