App Store Google Play

Прокуратура буде судитися з міськрадою Дніпра щодо незаконного будівництва біля школи №10

18.12.2018 14:20
Прокуратура буде судитися з міськрадою Дніпра щодо незаконного будівництва біля школи №10

Прокуратура Дніпропетровської області йде до Господарського суду в інтересах школи №10 з позовом проти міськради та Департаменту гуманітарної політики з вимогою скасувати рішення сесії і договір оренди, згідно яких біля навчального закладу дозволили звести багатоповерхівку. Про це у Facebook повідомила Наталія Євтух, передає Дніпроград.

"Перше засідання призначено на 17 січня 2019 року. Батьки, яким є що сказати, можуть приєднатися до справи як треті особи. І навіть, якщо суд нам відмовить (а ми дуже сподіваємося на його лояльність) ми, як вільні слухачі, не пропустимо жодного його засідання. І преса теж не пропустить", - написала Наталія.

Таким чином, вже на початку наступного року Дніпровська міська рада повинна буде захищатися в суді та виправдовувати свої рішення, які призвели до будівництва багатоповерхівки всього в декількох метрах від стін школи.

Як повідомлялося раніше, 20 червня в Дніпрі батьки учнів школи №10 влаштували пікет проти забудови шкільної території. За словами представників ініціативної групи, подвір’я закладу, який є єдиною в районі україномовною школою, наразі захоплює фірма-забудовник: на місці шкільних майстерень збираються зводити 23-поверховий будинок.

Батьки учнів створили електронну петицію і зібрали під нею таку кількість підписів, яка необхідна для розгляду в міськраді.

У ситуацію втрутився народний депутат Андрій Денисенко і направив депутатське звернення до прокурора Дніпропетровської області з вимогою провести ретельну перевірку законності дій Дніпровської міської влади щодо дозволу на забудівлю території школи №10.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...