App Store Google Play

Президент України зустрівся у Дніпрі із молоддю регіону

18.12.2018 08:00
Президент України зустрівся у Дніпрі із молоддю регіону

На зустрічі з молоддю регіону Президент Петро Порошенко розповів про перспективи розвитку освіти і науки в Україні. Серед питань, які найбільше хвилювали викладачів та студенство - як держава може допомогти талановитій молоді, як заохотити хлопців та дівчат повернутися в Україну після навчання за кордоном та як зробити заняття наукою модною та престижною справою? Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

«Саме студентство дало поштовх Революції Гідності. Молодь сказала вирішальне слово щодо вибору європейського шляху. Все, що робить держава, - це для нашого майбутнього, для молоді. Ви дуже креативні люди, патріотичні, вільні. Ви - рушійна сила змін», - звернувся до молодих людей Президент України Петро Порошенко. 

На зустріч із Президентом України студенти та молоді вчені Дніпропетровщини підготували безліч питань. Хлопців та дівчат найбільше цікавило, як саме вони можуть допомогти країні стрімко розвиватися? А ще – як молоді реалізувати власний багатий науковий потенціал? Де знайти гроші на дослідження?

 «Нині багато молодих вчених їдуть із України на стажування за кордон. Хотілося б не розгубити наші «унікальні мізки». Адже комусь треба рухати Україну далі. Вихід бачимо у цільових грантах від держави на проведення наукових досліджень», – розповіла голова ради молодих вчених Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» Наталія Деревягіна.

Президент України Петро Порошенко наголосив, що сучасна Україна – країна унікальних можливостей і перспектив. Тому один із пріоритетів – надати державну підтримку молодому інтелектуальному поколінню.

«Один із пріоритетів держави – підтримка молоді в усіх прагненнях. З цією метою я ініціював створення Фонду з підтримки освітніх та наукових програм для молоді. Тепер збираємо звернення на отримання грантів від держави, - зазначив Петро Порошенко. -  Завдяки грантам талановиті люди зможуть навчатися за магістерськими програмами за кордоном і повернутися додому, щоб розвивати свою країну». 

Президент попросив молодих вчених Дніпропетровщини не боятися ставити перед собою амбітні цілі - бути першими в найкращих наукових центрах світу. Та додав, що Україна розраховує на їхні знання.

Фонд з підтримки освітніх та наукових програм для молоді заснував Президент України Петро Порошенко. Його мета – заохотити молодих людей працювати та займатися наукою в Україні. Студенти зможуть отримати фінансову підтримку на навчання за кордоном з умовою, що будуть відмінниками та потім повернуться працювати на Батьківщину. Виділятимуть і кошти на наукові проекти та гранти. 

Раніше повідомлялося, що Порошенко відвідав новозбудований Центр матері та дитини ім. Руднєва у Дніпрі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...