App Store Google Play

ДніпроОДА у 2018-му втілила у життя майже 300 інфраструктурних проектів

18.12.2018 17:20
ДніпроОДА у 2018-му втілила у життя майже 300 інфраструктурних проектів

У 2018 році на Дніпропетровщині реалізували близько 300 інфраструктурних проектів. Акцент зробили на освіті – в області реконструювали школи, зводили «з нуля» дитячі садочки. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Розвиток інфраструктури – таке завдання Президента України Петра Порошенка. Щороку втілюємо у життя все нові проекти. У 2017 році робили акцент на дорогах, а в 2018-му взялися за освіту. Капітально відремонтували 11 садочків, два дошкільні заклади звели «з нуля», продовжуємо будівництво ще 5», – сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Цьогоріч в області створили 900 місць у дитсадках.

 Відкрили збудований «з нуля» садочок у Підгородному. Він – у формі стільників

«У 2018-му взялися і за реконструкцію шкіл та стадіонів. Нині роботи тривають в 30-ти закладах. А ось в Солоному, Жовтих Водах, Петриківці, Ляшківській громаді та Миколаївці Новомосковського району все готово», – зауважив радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голик.

Він наголосив, що реконструкції навчальних закладів – з урахуванням потреб дітей із інвалідністю.

Головний «медичний» проект року – будівництво хірургічного корпусу ім. Руднєва

«Облаштовуємо простір без «бар’єрів». А ще – відкриваємо інклюзивно-ресурсні центри, медіатеки та ресурсні кімнати», – розповів Юрій Голик.

У 2018-му в області вже створили 27 інклюзивно-ресурсних центрів, понад 50 медіатек та ресурсних кімнат у школах. За 4 роки кількість дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у звичайних школах, збільшилася у 4,5 рази. Цьогоріч в області – 800 таких учнів.

У палатах діти можуть знаходитися разом із мамами

«Паралельно у 2018-му продовжили ремонт доріг. В містах та районах капітально відремонтували 130 вулиць. Нове покриття отримала Запорізька траса. За 65 днів ми звели шляхопровід на об’їзній навколо Дніпра, відремонтували першу частину решетилівської траси, збудували першу чергу об’їзної навколо Петриківки», – сказав радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голик.

У 2018-му в області подбали й про медзаклади, соціальне житло.

 Оновлювали і траси,..

«Цьогоріч реконструювали та звели «з нуля» 16 медзакладів. Найбільший об’єкт – хірургічний корпус лікарні ім. Руднєва у Дніпрі», – зазначив радник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голик.

Нове соцжитло збудували у Вербуватівці, Васильківці, Царичанці, Слобожанському. Ключі від нових квартир отримали майже 100 родин лікарів, вчителів, учасників АТО.

 Нове соціальне житло у Вербуватівці…

«Ми менеджери, а не політики. Нас цікавить результат, а не популізм, - наголосив Юрій Голик. – Наступного року будувати та реконструювати будемо ще більше. Бюджет розвитку на 2019-й область має рекордний – понад 3 млрд грн».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...