App Store Google Play

Президент відкрив дитячий турнір з міні-футболу в новому спортивному комплексі Слобожанського

17.12.2018 18:30
Президент відкрив дитячий турнір з міні-футболу в новому спортивному комплексі Слобожанського

Під час робочої поїздки до Січеславської області Президент Петро Порошенко відкрив новорічний турнір з міні-футболу «Слобожанське сузір’я» у новозбудованому спортивному комплексі Слобожанської селищної об’єднаної територіальної громади. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу Президента.

«Дуже важливо, що ми сьогодні відкриваємо не лише турнір. Дуже важливо, що він відбувається в новому спортивному комплексі. Це перший турнір в цьому комплексі», - звернувся Глава держави до присутніх. Він нагадав, що пообіцяв бути присутнім на першому турнірі під час відкриття нового дитячого садка у цій же громаді.

«Ми тримаємо своє слово. Це є символ того, як змінюється країна. Це є символ децентралізації. Символ,  коли громада об’єдналася, коли вони мають достойного керівника, який дбайливо піклується про витрачання кожної копійки бюджетних коштів – коштів місцевого бюджету. Бо громада має нарешті ці кошти», - сказав Петро Порошенко.

Він зазначив, що за рахунок об’єднання зусиль громади, обласного і державного бюджету вдалося зібрати необхідні для будівництва комплексу 125 мільйонів гривень. Завдяки цьому комплекс було збудовано в надзвичайно короткі терміни, підкреслив Президент.

Новорічний турнір з міні-футболу «Слобожанське сузір’я» проводиться облдержадміністрацією за підтримки Дніпропетровської обласної федерації футболу та Слобожанської об’єднаної територіальної громади Дніпропетровської області.

В змаганнях беруть участь 8 кращих команд області (діти 2008 року народження – 10 років), близько 100 осіб. Учасники змагань будуть нагороджені солодкими подарунками, кожна команда отримає сітку з 10 м’ячами. Переможці змагань будуть нагороджені кубками, медалями та грамотами. Турнір проводиться вперше, але очікується, що він стане традиційним і відбуватиметься щорічно.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...