App Store Google Play

Зрадвечір: у Дніпрі обговорили злети та падіння в рамках децентралізації та бізнесу

14.12.2018 11:00
Зрадвечір: у Дніпрі обговорили злети та падіння в рамках децентралізації та бізнесу

Вчора, 13 грудня, у Дніпрі пройшов незвичайний вечір під назвою «Зрадвечір», де представники об’єднаних територіальних громад та бізнесу України та, зокрема, Січеславщни, відверто поділилися своїми професійними провалами, перепонами, та як вони їх долали. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події – приміщення арт-центру «Квартира».

За словами директорки Дніпропетровського ЦРМС Олени Тертишної, метою заходу є обговорення тих подій, які заважали у реформах децентралізації, створенню та організації ОТГ, і як були знайдені сили для подолання цих перепон, які пізніше обернулися успіхом.

Староста Новоолександрівської ОТГ, що на Січеславщині, Андрій Пінчук розповів, що їх громада була створена у першій хвилі у 2015-му році і найголовнішим викликом була неготовність людей брати відповідальність за своє життя.

«Найскладніше було розбудити людей і дати їм інструмент, щоб їх думка була почута. На нашому окрузі це була найбільша проблема. Люди вже активізувалися, вони з задоволенням беруть участь у житті громади», - зазначає він.

Олена Тертишна розповіла, що вона стикалася у більшості випадків з проблемами не зі боку жителів громад, а зі сторони керівників, у яких, за її словами, як правило є певні приватні інтереси і вони прекрасно розуміють, що в ОТГ приватний інтерес буде вирішити вже надзвичайно складно. З метою подолання цих перепон почали створюватися спільно з ОТГ їхні офіційні сторінки, веб-сайти, де демонструється їхня робота, а й разом з цим такі сторінки мають і ті території, які до сих пір не стали об’єднаною територіальною громадою. Все це робиться для переконання людей у позитивному впливі децентралізації.

«Такий формат «зрадвечора», говорити не тільки про успіхи, а й про ті проблеми, які виникають, дуже вірний, тому що для реформи децентралізації важливо не лише фіксація успіхів, а й розгляд тих причин, які десь стають невдалими», - підсумувала директорка Дніпропетровського ЦРМС.

Захід був організований Програмою «U-LEAD з Європою».

Нагадаємо, що в Центрі розвитку місцевого самоврядування розповіли про здобутки року та поділилися планами на майбутнє.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...