App Store Google Play

Зрадвечір: у Дніпрі обговорили злети та падіння в рамках децентралізації та бізнесу

14.12.2018 11:00
Зрадвечір: у Дніпрі обговорили злети та падіння в рамках децентралізації та бізнесу

Вчора, 13 грудня, у Дніпрі пройшов незвичайний вечір під назвою «Зрадвечір», де представники об’єднаних територіальних громад та бізнесу України та, зокрема, Січеславщни, відверто поділилися своїми професійними провалами, перепонами, та як вони їх долали. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події – приміщення арт-центру «Квартира».

За словами директорки Дніпропетровського ЦРМС Олени Тертишної, метою заходу є обговорення тих подій, які заважали у реформах децентралізації, створенню та організації ОТГ, і як були знайдені сили для подолання цих перепон, які пізніше обернулися успіхом.

Староста Новоолександрівської ОТГ, що на Січеславщині, Андрій Пінчук розповів, що їх громада була створена у першій хвилі у 2015-му році і найголовнішим викликом була неготовність людей брати відповідальність за своє життя.

«Найскладніше було розбудити людей і дати їм інструмент, щоб їх думка була почута. На нашому окрузі це була найбільша проблема. Люди вже активізувалися, вони з задоволенням беруть участь у житті громади», - зазначає він.

Олена Тертишна розповіла, що вона стикалася у більшості випадків з проблемами не зі боку жителів громад, а зі сторони керівників, у яких, за її словами, як правило є певні приватні інтереси і вони прекрасно розуміють, що в ОТГ приватний інтерес буде вирішити вже надзвичайно складно. З метою подолання цих перепон почали створюватися спільно з ОТГ їхні офіційні сторінки, веб-сайти, де демонструється їхня робота, а й разом з цим такі сторінки мають і ті території, які до сих пір не стали об’єднаною територіальною громадою. Все це робиться для переконання людей у позитивному впливі децентралізації.

«Такий формат «зрадвечора», говорити не тільки про успіхи, а й про ті проблеми, які виникають, дуже вірний, тому що для реформи децентралізації важливо не лише фіксація успіхів, а й розгляд тих причин, які десь стають невдалими», - підсумувала директорка Дніпропетровського ЦРМС.

Захід був організований Програмою «U-LEAD з Європою».

Нагадаємо, що в Центрі розвитку місцевого самоврядування розповіли про здобутки року та поділилися планами на майбутнє.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...