App Store Google Play

Зрадвечір: у Дніпрі обговорили злети та падіння в рамках децентралізації та бізнесу

14.12.2018 11:00
Зрадвечір: у Дніпрі обговорили злети та падіння в рамках децентралізації та бізнесу

Вчора, 13 грудня, у Дніпрі пройшов незвичайний вечір під назвою «Зрадвечір», де представники об’єднаних територіальних громад та бізнесу України та, зокрема, Січеславщни, відверто поділилися своїми професійними провалами, перепонами, та як вони їх долали. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події – приміщення арт-центру «Квартира».

За словами директорки Дніпропетровського ЦРМС Олени Тертишної, метою заходу є обговорення тих подій, які заважали у реформах децентралізації, створенню та організації ОТГ, і як були знайдені сили для подолання цих перепон, які пізніше обернулися успіхом.

Староста Новоолександрівської ОТГ, що на Січеславщині, Андрій Пінчук розповів, що їх громада була створена у першій хвилі у 2015-му році і найголовнішим викликом була неготовність людей брати відповідальність за своє життя.

«Найскладніше було розбудити людей і дати їм інструмент, щоб їх думка була почута. На нашому окрузі це була найбільша проблема. Люди вже активізувалися, вони з задоволенням беруть участь у житті громади», - зазначає він.

Олена Тертишна розповіла, що вона стикалася у більшості випадків з проблемами не зі боку жителів громад, а зі сторони керівників, у яких, за її словами, як правило є певні приватні інтереси і вони прекрасно розуміють, що в ОТГ приватний інтерес буде вирішити вже надзвичайно складно. З метою подолання цих перепон почали створюватися спільно з ОТГ їхні офіційні сторінки, веб-сайти, де демонструється їхня робота, а й разом з цим такі сторінки мають і ті території, які до сих пір не стали об’єднаною територіальною громадою. Все це робиться для переконання людей у позитивному впливі децентралізації.

«Такий формат «зрадвечора», говорити не тільки про успіхи, а й про ті проблеми, які виникають, дуже вірний, тому що для реформи децентралізації важливо не лише фіксація успіхів, а й розгляд тих причин, які десь стають невдалими», - підсумувала директорка Дніпропетровського ЦРМС.

Захід був організований Програмою «U-LEAD з Європою».

Нагадаємо, що в Центрі розвитку місцевого самоврядування розповіли про здобутки року та поділилися планами на майбутнє.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...