App Store Google Play

Дніпровські школи мають отримати ліцензії на медкабінети

14.12.2018 10:20
Дніпровські школи мають отримати ліцензії на медкабінети

Із 1 січня 2019 року департамент охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради більше не забезпечуватиме школи міста медичними працівниками. За словами чиновників,  це зумовлено змінами у галузі, що впроваджуються в рамках медичної реформи. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на мерію Дніпра.

Замість цього тут дійшли висновку, що найкращий шлях, яким ітиме наше місто, – це отримання школами ліцензій на відкриття медичних кабінетів.

“Наразі отримання ліцензії потребує повного забезпечення медичного кабінету обладнанням та медикаментами. Департамент уже провів тендер на закупівлю препаратів, наразі чекаємо на їх поставку. Медичне обладнання для кабінетів з нового року ми також будемо закуповувати за кошти міського бюджету”, - зазначили у міськраді.

Усі представники департаменту охорони здоров’я населення працюватимуть у школах у звичному режимі рівно до початку наступного року.

“Здоров’я дітей – це найголовніше, і ми це розуміємо”, - зазначили у мерії. Тому для вчителів шкіл провели онлайн-навчання з надання домедичної допомоги, щоби ті знали, як діяти в екстрених випадках за відсутності професіоналів.

Раніше повідомлялось, що захворюваність на грип набирає обертів, проте пік хвороби очікується на початку наступного року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...