App Store Google Play

Дніпровські школи мають отримати ліцензії на медкабінети

14.12.2018 10:20
Дніпровські школи мають отримати ліцензії на медкабінети

Із 1 січня 2019 року департамент охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради більше не забезпечуватиме школи міста медичними працівниками. За словами чиновників,  це зумовлено змінами у галузі, що впроваджуються в рамках медичної реформи. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на мерію Дніпра.

Замість цього тут дійшли висновку, що найкращий шлях, яким ітиме наше місто, – це отримання школами ліцензій на відкриття медичних кабінетів.

“Наразі отримання ліцензії потребує повного забезпечення медичного кабінету обладнанням та медикаментами. Департамент уже провів тендер на закупівлю препаратів, наразі чекаємо на їх поставку. Медичне обладнання для кабінетів з нового року ми також будемо закуповувати за кошти міського бюджету”, - зазначили у міськраді.

Усі представники департаменту охорони здоров’я населення працюватимуть у школах у звичному режимі рівно до початку наступного року.

“Здоров’я дітей – це найголовніше, і ми це розуміємо”, - зазначили у мерії. Тому для вчителів шкіл провели онлайн-навчання з надання домедичної допомоги, щоби ті знали, як діяти в екстрених випадках за відсутності професіоналів.

Раніше повідомлялось, що захворюваність на грип набирає обертів, проте пік хвороби очікується на початку наступного року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...