App Store Google Play

ДніпроОДА капітально ремонтує Іларіонівську опорну школу

14.12.2018 13:00
ДніпроОДА капітально ремонтує Іларіонівську опорну школу

Величезна будівля Іларіонівської опорної школи крок за кроком набуває сучасного вигляду. Реконструкцію – першу в історії закладу – проводить Дніпропетровська облдержадміністрація. На фініші – монтаж енергоефективного фасаду. Всередині підрядники міняють комунікації та осучаснюють класи на третьому поверсі. Реконструкція – у декілька етапів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

«Маленькі мешканці Дніпропетровщини повинні мати доступ до якісної освіти – незалежно від населеного пункту, в якому проживають. На цьому акцентує Президент України Петро Порошенко. Нині створюємо сучасний освітній простір у понад 30 опорних і основних школах області. Приводимо до ладу і найбільший навчальний заклад Синельниківського району. Після завершення всіх робіт діти матимуть теплу, енергоефективну школу», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Іларіонівську опорну школу звели у 1965-му. За цей час будівля застаріла і ззовні, і всередині.

Дніпропетровська ОДА реконструює Іларіонівську опорну школу

Декілька місяців тому Дніпропетровська облдержадміністрація розпочала масштабну реконструкцію закладу. Акцент зробили на енергоефективності. Зараз будівля – із новими вікнами та покрівлею. На фініші – термомодернізація фасаду. Його яскраво-жовтий колір навіть у похмуру погоду додає настрою.

«І дітям, і вчителям дуже подобається, що наша школа стає гарненькою. Ми дуже вдячні облдержадміністрації за такі зміни», – сказала в.о. директора школи Катерина Філатова.

Всі сили кинуті на осучаснення класів на третьому поверсі

«Мені подобається, що школа змінила колір на яскравий. Вона стала красивішою», – поділилася учениця 4-го класу Юлія Шевцова.

Всередині вже нова система опалення. Зараз ремонтники осучаснюють електромережі, систему водопостачання та водовідведення.

Аби не переривати навчальний процес, реконструкцію проводять у декілька етапів. Нині у розпалі – капремонт класів на 3-му поверсі. Вже залили стяжку підлоги. Стіни обшивають гіпсокартоном. Згодом підрядники перейдуть на 2-й поверх.

Згодом осучаснять решту класів

«Кожного дня спостерігаємо за змінами у школі. Деяким учням доводиться навчатися у другу зміну, та ми готові потерпіти незручності. І батьки ставляться із розумінням. Натомість матимемо оновлені класи. Дуже сподіваємося, що всередині школа буде такою ж гарною, як і ззовні», – сказала вчителька молодших класів Ірина Непомнющева.

 «У школі стало дуже тепло, – розповіла учениця 4-го класу Анастасія Філатова. – Нам вже кортить навчатися у яскравих, світлих класах, де все нове і сучасне».

Наступний етап реконструкції – зведення добудови до корпусу. Там облаштують просторі їдальню, актову і спортивну зали. У планах – і осучаснення шкільного стадіону.

У школі – понад 800 учнів. Це мешканці Іларіонового та декількох навколишніх сіл.

Раніше повідомлялося, що ДніпроОДА завершує реконструкцію Миколаївської школи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...