App Store Google Play

ДніпроОДА капітально ремонтує Іларіонівську опорну школу

14.12.2018 13:00
ДніпроОДА капітально ремонтує Іларіонівську опорну школу

Величезна будівля Іларіонівської опорної школи крок за кроком набуває сучасного вигляду. Реконструкцію – першу в історії закладу – проводить Дніпропетровська облдержадміністрація. На фініші – монтаж енергоефективного фасаду. Всередині підрядники міняють комунікації та осучаснюють класи на третьому поверсі. Реконструкція – у декілька етапів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

«Маленькі мешканці Дніпропетровщини повинні мати доступ до якісної освіти – незалежно від населеного пункту, в якому проживають. На цьому акцентує Президент України Петро Порошенко. Нині створюємо сучасний освітній простір у понад 30 опорних і основних школах області. Приводимо до ладу і найбільший навчальний заклад Синельниківського району. Після завершення всіх робіт діти матимуть теплу, енергоефективну школу», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Іларіонівську опорну школу звели у 1965-му. За цей час будівля застаріла і ззовні, і всередині.

Дніпропетровська ОДА реконструює Іларіонівську опорну школу

Декілька місяців тому Дніпропетровська облдержадміністрація розпочала масштабну реконструкцію закладу. Акцент зробили на енергоефективності. Зараз будівля – із новими вікнами та покрівлею. На фініші – термомодернізація фасаду. Його яскраво-жовтий колір навіть у похмуру погоду додає настрою.

«І дітям, і вчителям дуже подобається, що наша школа стає гарненькою. Ми дуже вдячні облдержадміністрації за такі зміни», – сказала в.о. директора школи Катерина Філатова.

Всі сили кинуті на осучаснення класів на третьому поверсі

«Мені подобається, що школа змінила колір на яскравий. Вона стала красивішою», – поділилася учениця 4-го класу Юлія Шевцова.

Всередині вже нова система опалення. Зараз ремонтники осучаснюють електромережі, систему водопостачання та водовідведення.

Аби не переривати навчальний процес, реконструкцію проводять у декілька етапів. Нині у розпалі – капремонт класів на 3-му поверсі. Вже залили стяжку підлоги. Стіни обшивають гіпсокартоном. Згодом підрядники перейдуть на 2-й поверх.

Згодом осучаснять решту класів

«Кожного дня спостерігаємо за змінами у школі. Деяким учням доводиться навчатися у другу зміну, та ми готові потерпіти незручності. І батьки ставляться із розумінням. Натомість матимемо оновлені класи. Дуже сподіваємося, що всередині школа буде такою ж гарною, як і ззовні», – сказала вчителька молодших класів Ірина Непомнющева.

 «У школі стало дуже тепло, – розповіла учениця 4-го класу Анастасія Філатова. – Нам вже кортить навчатися у яскравих, світлих класах, де все нове і сучасне».

Наступний етап реконструкції – зведення добудови до корпусу. Там облаштують просторі їдальню, актову і спортивну зали. У планах – і осучаснення шкільного стадіону.

У школі – понад 800 учнів. Це мешканці Іларіонового та декількох навколишніх сіл.

Раніше повідомлялося, що ДніпроОДА завершує реконструкцію Миколаївської школи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...