App Store Google Play

Андрій Денисенко відзвітував про витрачені депутатські кошти за 2018 рік

14.12.2018 12:20
Андрій Денисенко відзвітував про витрачені депутатські кошти за 2018 рік

Народний депутат України Андрій Денисенко оприлюднив річний фінансовий звіт. Про це йдеться на його сторінці в Facebook, інформує Дніпроград.

Згідно зі звітом, за 2018 рік 10 мільйонів гривень депутатських коштів були витрачені:

1. На охорону здоров’я і порятунок життів наших воїнів - 2 мільйони 760 тисяч гривень.
"Це найбільша сума і найважливіша позиція - на придбання для лікарні ім. Мечникова операційного столу експертного класу для нейрохірургії та мікрохірургії. Йдеться про унікальне обладнання японської компанії Мізухо, якого досі не було не лише в Україні, але й в усій східній Європі. Гостра необхідність у ньому пов‘язана передусім з великою кількістю поранень на фронті у голову, в т.ч. внаслідок роботи ворожих снайперів", - пояснює свій пріоритет Денисенко.

2. На допомогу системним комунальним підприємствам водопостачальної галузі закупівлею техніки і обладнання з метою поліпшення їх енергоефективності та покращення якості послуг - 2 мільйони 278 тисяч гривень, зокрема:
- Аульський водовід - 940 тисяч гривень (купівля автомобільної аварійно-ремонтної майстерні з обладнанням для оперативного ремонту водопостачальних мереж)
- Марганецький водоканал - 900 тисяч гривень (насосний агрегат та частотний перетворювач для очисних споруд)
- Верхньодніпровський водоканал - 438 тисяч гривень (комп‘ютерна техніка та обладнання).

3. На покращення матеріально-технічної бази, придбання обладнання, меблів, комп’ютерної техніки для загальноосвітніх шкіл, дитячих садочків, позашкільних закладів, ДЮСШ 26-го виборчого округу - 2 мільйони 240 тисяч гривень.

4. Покращення матеріально-технічної бази обласних комунальних підприємств та закладів - 1 мільйон 972 тисяч гривень, зокрема:
- КП Січ - 1 мільйон 460 тисяч гривень (відновлення дитячо-оздоровчого табору «Орлятко», організація військово-патріотичного виховання молоді)
- театр ім. Шевченка - 300 тисяч гривень (закупівлі обладнання)
- Агенство з управління проектами - 212 тисяч гривень (обладнання і оргтехніка для розробки іноваційних програм і проектів обласного значення).

5. На придбання Любимівській ОТГ трактора з навісним обладнанням - 750 тисяч гривень (для протизсувних, протиерозійних, берегоукріпних заходів у зоні Дніпрових порогів).

Андрій Денисенко зазначив, що через наявність власної думки, з критичною і вимогливою позицією його «не дуже любить влада», як місцева, так і державна.

«Тому 2018 рік перший і, напевно, останній, коли я зміг залучити кошти цільової субвенції державного бюджету з фонду соціально-економічного розвитку на важливі проекти і потреби у Дніпрі та Січеславській області. За що я особисто, як ініціатор і, можна сказати лобіст, дуже вдячний прем‘єр-міністру Володимиру Гройсману та Кабінету міністрів вцілому», - підсумував народний депутат.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...