App Store Google Play

Андрій Денисенко відзвітував про витрачені депутатські кошти за 2018 рік

14.12.2018 12:20
Андрій Денисенко відзвітував про витрачені депутатські кошти за 2018 рік

Народний депутат України Андрій Денисенко оприлюднив річний фінансовий звіт. Про це йдеться на його сторінці в Facebook, інформує Дніпроград.

Згідно зі звітом, за 2018 рік 10 мільйонів гривень депутатських коштів були витрачені:

1. На охорону здоров’я і порятунок життів наших воїнів - 2 мільйони 760 тисяч гривень.
"Це найбільша сума і найважливіша позиція - на придбання для лікарні ім. Мечникова операційного столу експертного класу для нейрохірургії та мікрохірургії. Йдеться про унікальне обладнання японської компанії Мізухо, якого досі не було не лише в Україні, але й в усій східній Європі. Гостра необхідність у ньому пов‘язана передусім з великою кількістю поранень на фронті у голову, в т.ч. внаслідок роботи ворожих снайперів", - пояснює свій пріоритет Денисенко.

2. На допомогу системним комунальним підприємствам водопостачальної галузі закупівлею техніки і обладнання з метою поліпшення їх енергоефективності та покращення якості послуг - 2 мільйони 278 тисяч гривень, зокрема:
- Аульський водовід - 940 тисяч гривень (купівля автомобільної аварійно-ремонтної майстерні з обладнанням для оперативного ремонту водопостачальних мереж)
- Марганецький водоканал - 900 тисяч гривень (насосний агрегат та частотний перетворювач для очисних споруд)
- Верхньодніпровський водоканал - 438 тисяч гривень (комп‘ютерна техніка та обладнання).

3. На покращення матеріально-технічної бази, придбання обладнання, меблів, комп’ютерної техніки для загальноосвітніх шкіл, дитячих садочків, позашкільних закладів, ДЮСШ 26-го виборчого округу - 2 мільйони 240 тисяч гривень.

4. Покращення матеріально-технічної бази обласних комунальних підприємств та закладів - 1 мільйон 972 тисяч гривень, зокрема:
- КП Січ - 1 мільйон 460 тисяч гривень (відновлення дитячо-оздоровчого табору «Орлятко», організація військово-патріотичного виховання молоді)
- театр ім. Шевченка - 300 тисяч гривень (закупівлі обладнання)
- Агенство з управління проектами - 212 тисяч гривень (обладнання і оргтехніка для розробки іноваційних програм і проектів обласного значення).

5. На придбання Любимівській ОТГ трактора з навісним обладнанням - 750 тисяч гривень (для протизсувних, протиерозійних, берегоукріпних заходів у зоні Дніпрових порогів).

Андрій Денисенко зазначив, що через наявність власної думки, з критичною і вимогливою позицією його «не дуже любить влада», як місцева, так і державна.

«Тому 2018 рік перший і, напевно, останній, коли я зміг залучити кошти цільової субвенції державного бюджету з фонду соціально-економічного розвитку на важливі проекти і потреби у Дніпрі та Січеславській області. За що я особисто, як ініціатор і, можна сказати лобіст, дуже вдячний прем‘єр-міністру Володимиру Гройсману та Кабінету міністрів вцілому», - підсумував народний депутат.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...