App Store Google Play

Андрій Денисенко підтримав позицію ОСББ з монетизації житлових субсидій

14.12.2018 14:20
Андрій Денисенко підтримав позицію ОСББ з монетизації житлових субсидій

Народний депутат Андрій Денисенко підтримав позицію ОСББ з монетизації житлових субсидій та зазначив, що уряд повинен пристати до думки активістів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку політика у Facebook.

Як зазначається на сторінці Асоціації взаємодії ОСББ та ЖБК «Наш дім» в ОСББ країни проводять лобістську кампанію за нормальну монетизацію субсидій, пропонуючи стосовно даної теми сумнівний проект.

Пропозиції уряду, які обурили активістів, наступні: у «реєстрах нарахувань» буде зазначатися 100% нарахованої плати – не лише ОСББ, але й виконавцями комунальних послуг, у «черзі» за коштами субсидій ОСББ – останні.

Також незрозуміло, як будуть формуватися квитанції для отримувачів субсидій при одночасному поданні «реєстрів нарахувань» в Ощадбанк, оскільки якщо  виставляти квитанцію на 100% внесків, то теоретично може статися, що ОСББ отримає кошти і від Ощадбанку за громадянина, і від самого громадянина - утвориться переплата. Інша сторона питання – яка правова підстава в ОСББ виставляти одночасно рахунок до оплати двом суб’єктам.

Ще однією непродуманістю є не просто обмеження громадянина в розпорядженні коштами субсидії, а взагалі усунення його від прийняття будь-яких рішень щодо цих (нібито його) коштів. Адже, як передбачається, Ощадбанк просто оплачуватиме виставлені виконавцями комунальних послуг суми до сплати, жодним чином не верифікуючи їх та не запитуючи згоди на це громадянина. Цим фактично від імені громадянина будуть визнаватися проведені виконавцями нарахування - усупереч тому, що на практиці громадяни часто мають заперечення і уточнення до рахунків, які формують виконавці комунальних послуг.

До 21 грудня поточного року кожен небайдужий може подавати свої пропозиції або заперечення до проекту постанови. На сторінці проекту передбачено голосування «за» чи «проти» нього.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...