App Store Google Play

Андрій Денисенко підтримав позицію ОСББ з монетизації житлових субсидій

14.12.2018 14:20
Андрій Денисенко підтримав позицію ОСББ з монетизації житлових субсидій

Народний депутат Андрій Денисенко підтримав позицію ОСББ з монетизації житлових субсидій та зазначив, що уряд повинен пристати до думки активістів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку політика у Facebook.

Як зазначається на сторінці Асоціації взаємодії ОСББ та ЖБК «Наш дім» в ОСББ країни проводять лобістську кампанію за нормальну монетизацію субсидій, пропонуючи стосовно даної теми сумнівний проект.

Пропозиції уряду, які обурили активістів, наступні: у «реєстрах нарахувань» буде зазначатися 100% нарахованої плати – не лише ОСББ, але й виконавцями комунальних послуг, у «черзі» за коштами субсидій ОСББ – останні.

Також незрозуміло, як будуть формуватися квитанції для отримувачів субсидій при одночасному поданні «реєстрів нарахувань» в Ощадбанк, оскільки якщо  виставляти квитанцію на 100% внесків, то теоретично може статися, що ОСББ отримає кошти і від Ощадбанку за громадянина, і від самого громадянина - утвориться переплата. Інша сторона питання – яка правова підстава в ОСББ виставляти одночасно рахунок до оплати двом суб’єктам.

Ще однією непродуманістю є не просто обмеження громадянина в розпорядженні коштами субсидії, а взагалі усунення його від прийняття будь-яких рішень щодо цих (нібито його) коштів. Адже, як передбачається, Ощадбанк просто оплачуватиме виставлені виконавцями комунальних послуг суми до сплати, жодним чином не верифікуючи їх та не запитуючи згоди на це громадянина. Цим фактично від імені громадянина будуть визнаватися проведені виконавцями нарахування - усупереч тому, що на практиці громадяни часто мають заперечення і уточнення до рахунків, які формують виконавці комунальних послуг.

До 21 грудня поточного року кожен небайдужий може подавати свої пропозиції або заперечення до проекту постанови. На сторінці проекту передбачено голосування «за» чи «проти» нього.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...