App Store Google Play

В Іларіонівській громаді зводять для малюків оригінальний дитсадок

13.12.2018 13:40
В Іларіонівській громаді зводять для малюків оригінальний дитсадок

Дніпропетровська облдержадміністрація зводить у регіоні ще один дитячий садок з оригінальною архітектурою. Посеред Іларіонового «стільник» за «стільником» вибудовується теплий та затишний «вулик» для дошкільнят. Споруда вже готова. Нині «кипить» робота всередині. Будівельники працюють, не покладаючи рук. Всі сили кинуті на внутрішнє оздоблення. В очікуванні сучасного дошкільного закладу – понад сто маленьких мешканців Іларіонівської громади. Саме стільки вихованців прийме майбутній дитсадок. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко.

«Якісна дошкільна освіта і сучасні умови для виховання мають бути доступними для всіх мешканців Дніпропетровської області. Таке завдання Президента України Петра Порошенка. Проблему з чергами до дитсадків вирішуємо комплексно. Реконструюємо і розширюємо існуючі заклади та зводимо нові. Вони – з модерновою архітектурою, відповідають сучасним стандартам, а головне – енергоефективні та безпечні. Такий садок матиме і малеча Іларіонівської громади», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Дніпропетровська ОДА зводить ще один оригінальний дитсадок –..

Модернову будівлю майбутнього садочка зводять у центрі Іларіонового – на місці пустиря. Туди постійно навідуються місцеві матусі із дітками. Вони вже не дочекаються відкриття закладу – іларіонівські дитсадки переповнені.

«Записалися до дитсадка, тільки-но синочок народився. Зараз Савелію майже три рочки, а ми й досі у черзі, – поділилася мешканка Іларіонового Марія Алєксєєва. – У нас всі надії – на садок, що будується. Щодня приходили подивитися, як його зводять. Малюку подобалося спостерігати за роботою крана. Навіть злякався, куди той подівся, коли споруду добудували».

Черга – за облицюванням фасаду

Будівля майбутнього садочка вже готова – залишилося облицювати фасад. На даху встановлять сонячні батареї. Опалюватиме заклад власна альтернативна котельня.

У розпалі – роботи всередині. Вже готові внутрішні металопластикові двері. Зараз підрядники монтують підвісну стелю, встановлюють батареї. На фініші – підготовка стін під фарбування. Згодом нанесуть і веселі малюнки. У кожної групи буде свій «стільник». На сходових маршах кладуть кахель. На кухні – «ховають» комунікації у короби.

Кожен «стільник» – для окремої групи

«Відкриття нового дитсадка із нетерпінням чекає вся громада. Тут малеча виховуватиметься у теплі та затишку. І нарешті зможемо розвантажити решту садочків», – сказала заступник селищного голови Іларіонового Тетяна Безп’ята.

Нині Дніпропетровська облдержадміністрація зводить «з нуля» чотири дитсадка – в Кам’янському, Покрові, Старих Кодаках, Іларіоновому.

Раніше повідомлялося, що в Підгородному здудували дитсадок європейського рівня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...