App Store Google Play

Січеславщина долучилася до Всеукраїнської Естафети Єднання

13.12.2018 09:40
Січеславщина долучилася до Всеукраїнської Естафети Єднання

Соборна Україна – очима дітей. Маленькі українці з різних областей мазок за мазком заповнюють аркуші величезної книги. На її сторінках – малюнки із зображенням майбутнього України, як його бачать діти. Книга подорожує із регіону в регіон. Дніпропетровщина також долучилася до Всеукраїнської естафети.  

Естафета Єднання присвячена 100-річчю проголошення Акта злуки УНР і ЗУНР. Акція стартувала у Фастові, обійде всі регіони і фінішує у Києві – в День соборності України.

На Дніпропетровщину книга «Соборна Україна очима дітей» прибула з Донеччини. Із Дніпра вона вирушить далі, до Запоріжжя. Акція проходила у Дніпровській школі № 87.

«Дуже цікаво, як бачить Україну підростаюче покоління, – говорить голова громадської організації «Дніпро – місто патріотів» Ігор Кабанюк. – Це дорослі можуть перейматися культурними відмінностями між різними регіонами. Діти не заморочуються цим – вони, навпаки, шукають, чим ми, українці, схожі».

Ескіз майбутнього малюнка Єдиної України школярі Дніпропетровщини підготували заздалегідь. 

«Дуже жваво обговорювали, що саме зобразити на малюнку. Як відобразити у композиції частинку рідної Дніпропетровщини. Було безліч різних ідей, та головний наш месседж: ми – патріоти, ми – українці. Творимо і надихаємося нашою улюбленою країною», – розповіла учасниця акції Марія Гета.

Діти вирішили зобразити Дніпропетровщину невід’ємною частиною Єдиної України, кожен із регіонів якої має свої символи. Головний символ Дніпропетровського краю – Петриківський розпис, який на малюнку об’єднають із національним рушником.

У композиції поєднають історичні традиції із майбутнім України. Для цього використовуватимуть різні художні техніки.

«Дніпропетровщина дуже мальовнича, має багато цікавих традицій. Хочу вкласти у малюнок частинку своєї душі й передати любов до рідного краю», – поділилася учасниця акції Вікторія Біятенко.

Акцію організувала Дніпропетровська облдержадміністрація. До участі долучилися учні Дніпровської школи №87 та представники громадськості.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...