App Store Google Play

У ДніпроОДА презентували фотовиставку про АТОвців-танцюристів

12.12.2018 16:00
У ДніпроОДА презентували фотовиставку про АТОвців-танцюристів

У Дніпропетровській облдержадміністрації презентували чергову частину фотопроекту «Заради них». На світлинах виставки – учасники Різдвяного балу, який відбудеться у Дніпрі вже 23 грудня. До зйомок приєдналися сім найсміливіших пар. Про це Дніпрограду повідомили в прес-службі ДніпроОДА.

«Наступного тижня – традиційний різдвяний бал для АТОвців та волонтерів. Саме учасникам танцювального вечора присвятили виставку. На світлинах намагалися передати, як воно – бути частиною цього проекту. Наскільки це складно та водночас цікаво. Бачимо, що пари демонструють на фото багато непростих па. Наші танцюристи вже мають достатній рівень для того, щоб виступати перед глядачами», - розповіла начальник управління з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Шуліка. 

На світлинах – сім пар. П’ять пар – учасників АТО та дві – волонтерів.

Одні пари беруть участь в танцювальних вечорах ще з 2016-го, інші – приєдналися тільки цьогоріч. Фотосесія для проекту «Заради них» тривала понад дві години.

«Учасники позитивні,  відмінно відгукувалися на мої побажання. Зйомка пройшла  легко, невимушено й радісно, - розповів фотограф проекту Ігор Співак. – Для цієї серії потрібно було зняти динамічні танцювальні сюжети. Учасники допомагали один одному. Наприклад, одна пара стоїть, партнер іншої - підсмикує спідницю чи волосся – аби все було в русі». 

«Позувати моментами було важко - коли потрібно було тримати руки наверху. А так фотосесія пройшла на одному подиху», - поділився враженнями учасник Різдвяного балу, АТОвець Юрій Миколюк. 

Виставка – у холі Дніпропетровської ОДА за адресою: пр. Поля, 1. Вхід вільний.

Кожну серію фотопроекту присвячують окремій темі. Світлини вже розповідали про цивільні професії бійців, їхні спортивні захоплення. Військові фотографувалися зі своїми дітьми, батьками, ветеранами Другої світової війни.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...