App Store Google Play

У Дніпрі встановили меморіальну дошку на честь бійця, який віддав життя, захищаючи Україну

12.12.2018 15:00
У Дніпрі встановили меморіальну дошку на честь бійця, який віддав життя, захищаючи Україну

Сьогодні, 12 грудня, на стінах будівлі факультету ветеринарної медицини Дніпровського державного аграрно-економічного університету урочисто відкрили меморіальну дошку. Її встановили на честь бійця 1 батальйону 25-ої окремої повітрянодесантної бригади Володимира Кандели. На заході були присутні батьки героя, військовослужбовці, колишні одногрупники загиблого, викладачі та студенти. Про це повідомляє Дніпроград із місця події.

Володимир Кандела - випускник факультету ветеринарної медицини, який у неповні 27 років загинув на війні, захищаючи Україну. Володимир обіймав посаду молодшого сержанта матеріально-технічного забезпечення роти. З квітня 2014 року брав участь в антитерористичній операції на Сході в боях в районі Волновахи, Амросіївки, у звільненні Шахтарська.

18 серпня перед ним і його командою поставили завдання - прийти на допомогу своїм побратимам, які тиждень відбивали атаку ворога на кургані Савур-Могила. Очільник операції попередив: цей бій - квиток в один кінець, тому підуть лише добровольці. Володимир Кандела був одним з них.

Наступного дня молодший сержант Кандела загинув під час штурму російськими окупантами. Відважний юнак закрив своїм тілом полковника і тим самим врятував йому життя.

За особисту мужність, вірність військовій присязі та військовий професіоналізм та  Володимира Канделу посмертно нагородили орденом героя ІІІ ступеня.

Раніше повідомлялося, що в одній із дніпровських шкіл відкрили меморіальну дошку бійцю-добровольцю Олександру Малолітньому.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...