App Store Google Play

У 2018 році у Криничанському районі відремонтували п’ять вулиць

12.12.2018 12:40
У 2018 році у Криничанському районі відремонтували п’ять вулиць

Цьогоріч у Криничанському районі Дніпропетровська ОДА капітально оновила п’ять доріг. Три з них – у райцентрі. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Мешканці кожного міста чи села мають жити в комфортних умовах, наголошує Президент України Петро Порошенко. На Дніпропетровщині про нову якість життя свідчать зведені «з нуля» дитсадки, реконструйовані школи, відремонтовані дороги. Зокрема, за останні три роки оновили майже півтисячі шляхів у межах населених пунктів. На цьому не зупиняємося – плани на майбутнє амбітні», – розказав голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

Такий вид тепер має вулиця Сковороди у Криничках.

У 2018 році у Криничанському районі капітально відремонтували п’ять вулиць. Одна з них – Григорія Сковороди у Криничках.

На ній мешкають до півтисячі людей. Місцеві й не пригадають, скільки дорозі років. Кажуть, з моменту заснування селища.

«Раніше вулиця була зовсім без покриття. Місцями її підсипати шлаком, але то не рятувало ситуацію, – пригадав місцевий мешканець Микола Мороз. – Цьогоріч дорогу закатали в асфальт. Покриття ідеальне. Ми навіть і не сподівалися на таку якісну вулицю». 

 …і транспорту…

Вулиця Сковороди веде до центру селища, де розташовані лікарня, дитсадки, школа, ринок, управління соцзахисту.

«Люди власним коштом замінили водогін, натомість попрохали відремонтувати  дорогу. Оновили вулицю обласним коштом. Наразі вона зроблена капітально. Люди не вірять, що таке можливо. Вдячні обласному керівництву», – зазначив Криничанський селищний голова Ігор Лісовий. 

 Тепер не комфортно пересуватися і тваринам…

Цьогоріч, окрім вулиці Сковороди, у Криничках оновили вулиці Відпочинку і Спортивну, а також Центральну – у Затишному та Кошового – у Божедарівці.

Загалом у 2018-му у Дніпропетровській області відремонтували 130 доріг всередині населених пунктів.

На кожну дорогу підрядники дають п’ятирічну гарантію. Дефекти ліквідовуватимуть власним коштом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...