App Store Google Play

На Січеславщині збирають інформацію про реальні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні

12.12.2018 13:00
На Січеславщині збирають інформацію про реальні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні

Сьогодні, 12 грудня, на Січеславщині відбувся форум на якому громадські організації з усієї України обговорювали проблеми переселенців. У результаті заходу буде сформульовано документ з усіма реальними проблемами, з якими стикаються внутрішньо переміщені особи, який направлять на рівень державної влади. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події – приміщення ДніпроОДА.

За словами спеціаліста з питань соціальної готовності Програми розвитку ООН в Україні Євгена Кузнєцова, сьогодні були зібрані організації з різних областей України для того, щоб почути їх думку та позицію щодо проблем, з якими стикаються внутрішньо переміщені особи в різних куточках України. Базуючись на цьому, по закінченню форуму ГО «Ти потрібен Україні» розробить загальний документ, який систематизує проблеми в різних областях, які у подальшому будуть використовувати в адвокаційних кампаніях і виносити їх на рівень Кабінету міністрів, зокрема, міністерства по питанням тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

Начальник управління трудових відносин, зайнятості населення та умов праці ДніпроОДА Юрій Петренко, розповів, що на форумі передбачається розглянути питання інтеграції внутрішньо переміщених осіб по всі Україні, підняти питання захисту прав, вирішити проблему житла, соціальних виплат, працевлаштування та інше. Він зазначає, що на сьогоднішній день в області на обліку перебуває понад 75 тисяч внутрішньо переміщених осіб, а цього року до області прибуло майже дві тисячі переселенців.

Представниця ГО «Ти потрібен Україні» Лілія Вірьовкіна зазначила, що форум не є першим, але він особливий тим, що на заході зібрали саме низові організації, які не мають доступу до вищих органів влади та ЗМІ, але вони дуже важко працюють в рамках захисту прав внутрішньо переміщених осіб та мають інформацію, листи, запити та відповіді, які допоможуть у систематизації ситуації по Україні.

Результат роботи прогнозується приблизно на лютий 2019-го року. За січень та лютий буде систематизовано ту інформацію, яку надають організації. Потім документ буде передано на рівень державної влади і показано, що реально відбувається в Україні на всіх рівнях.

Раніше повідомлялося, що дніпровські правозахисники вирішували, як переселенцям зі Сходу захистити право на власний життєвий простір.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...