App Store Google Play

На Січеславщині збирають інформацію про реальні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні

12.12.2018 13:00
На Січеславщині збирають інформацію про реальні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні

Сьогодні, 12 грудня, на Січеславщині відбувся форум на якому громадські організації з усієї України обговорювали проблеми переселенців. У результаті заходу буде сформульовано документ з усіма реальними проблемами, з якими стикаються внутрішньо переміщені особи, який направлять на рівень державної влади. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події – приміщення ДніпроОДА.

За словами спеціаліста з питань соціальної готовності Програми розвитку ООН в Україні Євгена Кузнєцова, сьогодні були зібрані організації з різних областей України для того, щоб почути їх думку та позицію щодо проблем, з якими стикаються внутрішньо переміщені особи в різних куточках України. Базуючись на цьому, по закінченню форуму ГО «Ти потрібен Україні» розробить загальний документ, який систематизує проблеми в різних областях, які у подальшому будуть використовувати в адвокаційних кампаніях і виносити їх на рівень Кабінету міністрів, зокрема, міністерства по питанням тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

Начальник управління трудових відносин, зайнятості населення та умов праці ДніпроОДА Юрій Петренко, розповів, що на форумі передбачається розглянути питання інтеграції внутрішньо переміщених осіб по всі Україні, підняти питання захисту прав, вирішити проблему житла, соціальних виплат, працевлаштування та інше. Він зазначає, що на сьогоднішній день в області на обліку перебуває понад 75 тисяч внутрішньо переміщених осіб, а цього року до області прибуло майже дві тисячі переселенців.

Представниця ГО «Ти потрібен Україні» Лілія Вірьовкіна зазначила, що форум не є першим, але він особливий тим, що на заході зібрали саме низові організації, які не мають доступу до вищих органів влади та ЗМІ, але вони дуже важко працюють в рамках захисту прав внутрішньо переміщених осіб та мають інформацію, листи, запити та відповіді, які допоможуть у систематизації ситуації по Україні.

Результат роботи прогнозується приблизно на лютий 2019-го року. За січень та лютий буде систематизовано ту інформацію, яку надають організації. Потім документ буде передано на рівень державної влади і показано, що реально відбувається в Україні на всіх рівнях.

Раніше повідомлялося, що дніпровські правозахисники вирішували, як переселенцям зі Сходу захистити право на власний життєвий простір.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Правосеки, з ювілеєм!

Ну що, правосеки!  Зі святом вас)))Цього дня у 2014 був заснований Добровольчий Український Корпус Правого Сектора, якщо хтось щось забув. Майже рік відносив цей шеврон і я. На початку «пол...
Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...