App Store Google Play

Мануйлівський проспект перетворився на філіал Венеції: мешканці просять вирішити це питання

12.12.2018 17:00
Мануйлівський проспект перетворився на філіал Венеції: мешканці просять вирішити це питання

У зв'язку із опадами проспект Мануйлівський(колишній Воронцова) перетворився на справжній філіал Венеції - всю проїжджу та пішохідну частину затопило через відсутність належної системи водовідведення, повідомляє Дніпроград.

Зокрема, в цьому можна пересвідчитися переглянувши відеозапис, який у соцмережі виклала Ганна Алексєєнко.

"Супер пропозиція! Мрієте потрапити до Венеції! Але для більшості українців це так і залишається мрією. Саме для вас "Воронцовочка" підготувала безкоштовний тур в будь-яку пору року "Пливи і не відмовляй собі ні в чому". При собі мати гумові чоботи човни і весла", - коментує відео користувачка.

Варто зазначити, що проблема турбує мешканців Дніпра вже давно. Так, на сайті місцевих петицій з'явилося звернення до міськради із проханням організувати відповідну роботу зливової каналізації по просп. Мануйлівський.

"Силами міської влади розроблено проект, який чекає на реалізацію. Вартість такого проекту потребує уточнення, з урахуванням здорожчення матеріалів, обладнання та робіт. За попередніми розрахунками витрати складатимуть близько 49.5 млн. грн. 
Мешканці міста багаторазово зверталися з проханнями вирішити цю проблему, однак числені спроби були нерезультативними. Враховуючи вищезазначене, просимо здійснити фінансування з місцевого бюджету будівництва зливової каналізації по просп. Мануйлівський на відрізку від вул. Джузеппе Гарібальді до просп. Мануйлівський 29", - йдеться у петиції.

Нагадаємо, що подібна проблема існує в різних куточках Дніпра. В місті практично немає районів, що не відчувають проблем відсутності чи неякісної роботи зливової каналізації.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...