App Store Google Play

Госпітальєри вчать медиків Дніпра надавати допомогу в умовах надзвичайних ситуацій

12.12.2018 08:00
Госпітальєри вчать медиків Дніпра надавати допомогу в умовах надзвичайних ситуацій

Вчора, 11 грудня, на базі амбулаторій загальної практики № 7 та № 8 інструктори комунального підприємства «Госпітальєри Дніпра» провели тренінги з надання першої домедичної допомоги в умовах надзвичайних ситуацій для медичних працівників (лікарів, медсестер). Практичні інструктажі проводяться спільно з фахівцями КП «Патріот». Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу Дніпровської міськради.

Всі інструктори КП «Госпітальєри Дніпра» – ветерани з бойовим досвідом. З-поміж іншого вони навчають, як правильно надавати допомогу при бойових пошкодженнях, пораненнях, зупиняти критичну кровотечу, відновлювати дихання, стабілізувати положення пораненого, зокрема при спінальних травмах, тощо.

За словами директора КП «Госпітальєри Дніпра» Яни Зінкевич, насамперед тренінги проведуть для медичного персоналу, а потім їх влаштують для освітян та інших категорій працівників, які повинні вміти надавати домедичну допомогу в умовах надзвичайних ситуацій.

«12 інструкторів навчають по чотири групи на день, у кожній з яких по 30 осіб. Загалом до кінця року плануємо навчити до 2 тис. медичного персоналу. На таких тренінгах даємо максимальне розуміння, що таке бойова травма, її види, вогнепальне поранення, що це за специфіка і як з цим працювати. У нинішніх умовах це дуже важливо», – сказала Яна Зінкевич.

Один із учасників тренінгу Віктор Бурба – сімейний лікар амбулаторії № 8 Центру первинної медико-санітарної допомоги № 4.

«Уже встигли потренуватися, як швидко зупиняти кровотечі за допомогою сучасних турнікетів. Такі практичні тренінги потрібні найперше для медичних працівників. Важливим є те, що інструктори не просто розказують, а й дають можливість відпрацювати теоретичний матеріал з використанням сучасного приладдя. Похвально, що влада міста все так комплексно організовує», – наголосив лікар. 

Нагадаємо, що на Січеславщині бійці УДА регулярно проводять вишколи для громадян.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...