App Store Google Play

Госпітальєри вчать медиків Дніпра надавати допомогу в умовах надзвичайних ситуацій

12.12.2018 08:00
Госпітальєри вчать медиків Дніпра надавати допомогу в умовах надзвичайних ситуацій

Вчора, 11 грудня, на базі амбулаторій загальної практики № 7 та № 8 інструктори комунального підприємства «Госпітальєри Дніпра» провели тренінги з надання першої домедичної допомоги в умовах надзвичайних ситуацій для медичних працівників (лікарів, медсестер). Практичні інструктажі проводяться спільно з фахівцями КП «Патріот». Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу Дніпровської міськради.

Всі інструктори КП «Госпітальєри Дніпра» – ветерани з бойовим досвідом. З-поміж іншого вони навчають, як правильно надавати допомогу при бойових пошкодженнях, пораненнях, зупиняти критичну кровотечу, відновлювати дихання, стабілізувати положення пораненого, зокрема при спінальних травмах, тощо.

За словами директора КП «Госпітальєри Дніпра» Яни Зінкевич, насамперед тренінги проведуть для медичного персоналу, а потім їх влаштують для освітян та інших категорій працівників, які повинні вміти надавати домедичну допомогу в умовах надзвичайних ситуацій.

«12 інструкторів навчають по чотири групи на день, у кожній з яких по 30 осіб. Загалом до кінця року плануємо навчити до 2 тис. медичного персоналу. На таких тренінгах даємо максимальне розуміння, що таке бойова травма, її види, вогнепальне поранення, що це за специфіка і як з цим працювати. У нинішніх умовах це дуже важливо», – сказала Яна Зінкевич.

Один із учасників тренінгу Віктор Бурба – сімейний лікар амбулаторії № 8 Центру первинної медико-санітарної допомоги № 4.

«Уже встигли потренуватися, як швидко зупиняти кровотечі за допомогою сучасних турнікетів. Такі практичні тренінги потрібні найперше для медичних працівників. Важливим є те, що інструктори не просто розказують, а й дають можливість відпрацювати теоретичний матеріал з використанням сучасного приладдя. Похвально, що влада міста все так комплексно організовує», – наголосив лікар. 

Нагадаємо, що на Січеславщині бійці УДА регулярно проводять вишколи для громадян.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...