App Store Google Play

100 книжок для маленьких пацієнтів: у Дніпрі відбудеться благодійна акція

12.12.2018 17:20
100 книжок для маленьких пацієнтів: у Дніпрі відбудеться благодійна акція

У Дніпрі до Дня Святого Миколая в гематологічному відділені проведуть благодійну акцію - «100 нових книжок для маленьких пацієнтів». Про це під час прес-конференції в ІА "Інформатор" повідомили організатори проекту, інформує Дніпроград.

Коли діти знаходяться місяцями в лікарні, на допомогу приходять іграшки і книжки. Завдяки їм діти на деякий час забувають про свою хворобу і поринають в світ пригод і фантазій.

"У батьків зараз стоїть першочергова задача - купити ліки діткам, аби вони могли жити. І на жаль ані на іграшки, ані на книжки грошей немає, - зазначила керівник Біржи благодійності "ДоброДій" Дарина Шевченко, - В свою чергу діти хочуть розвиватися, читати, вивчати і пізнавати щось нове. Тому нам прийшла така ідея - відкрити в гематологічному відділенні буккросинг".

Також вона додала, що принести книгу може кожен бажаючий, але важливою умовою являється "новизна" книги (тобто вона повинна бути нещодавно придбаною, щоб накопичені пил та мікроби не зашкодили дітям). 

Відкриття читальної зони відбудеться 18 грудня. З нагоди цієї події в ній виступить дитяча письменниця Аліна Штефан.

"Важливо, щоб про читання і книги можна було б розмовляти не тільки в школах і якихось книжкових фестивалях, а й безпосередньо в лікарні. І мені здається, що це як раз те, чого не вистачає дітям", - розповіла авторка.

Долучитися до акції і принести книжки можна за наступною адресою: Троїцька площа, 3 - "Арт-центр квартира". Також усі бажаючі можуть зайти на сайт Біржі благодійності "ДоброДій" і підтримати проект буккросінгу матеріально. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...