App Store Google Play

100 книжок для маленьких пацієнтів: у Дніпрі відбудеться благодійна акція

12.12.2018 17:20
100 книжок для маленьких пацієнтів: у Дніпрі відбудеться благодійна акція

У Дніпрі до Дня Святого Миколая в гематологічному відділені проведуть благодійну акцію - «100 нових книжок для маленьких пацієнтів». Про це під час прес-конференції в ІА "Інформатор" повідомили організатори проекту, інформує Дніпроград.

Коли діти знаходяться місяцями в лікарні, на допомогу приходять іграшки і книжки. Завдяки їм діти на деякий час забувають про свою хворобу і поринають в світ пригод і фантазій.

"У батьків зараз стоїть першочергова задача - купити ліки діткам, аби вони могли жити. І на жаль ані на іграшки, ані на книжки грошей немає, - зазначила керівник Біржи благодійності "ДоброДій" Дарина Шевченко, - В свою чергу діти хочуть розвиватися, читати, вивчати і пізнавати щось нове. Тому нам прийшла така ідея - відкрити в гематологічному відділенні буккросинг".

Також вона додала, що принести книгу може кожен бажаючий, але важливою умовою являється "новизна" книги (тобто вона повинна бути нещодавно придбаною, щоб накопичені пил та мікроби не зашкодили дітям). 

Відкриття читальної зони відбудеться 18 грудня. З нагоди цієї події в ній виступить дитяча письменниця Аліна Штефан.

"Важливо, щоб про читання і книги можна було б розмовляти не тільки в школах і якихось книжкових фестивалях, а й безпосередньо в лікарні. І мені здається, що це як раз те, чого не вистачає дітям", - розповіла авторка.

Долучитися до акції і принести книжки можна за наступною адресою: Троїцька площа, 3 - "Арт-центр квартира". Також усі бажаючі можуть зайти на сайт Біржі благодійності "ДоброДій" і підтримати проект буккросінгу матеріально. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...