App Store Google Play

У Дніпровському театрі драми та комедії втілять три нові мистецькі проекти

11.12.2018 16:00
У Дніпровському театрі драми та комедії втілять три нові мистецькі проекти

Найближчим часом на Дніпровський академічний театр драми та комедії чекатимуть певні зміни. Тут втілять три нові мистецькі проекти. Про це сьогодні, 11 грудня, під час прес-конференції у медіа-холдингу “Відкритий” повідомив новий керівник театру Сергій Мазаний.

“Ми бачимо новий театр живим в усіх аспектах його діяльності, гастролюючий, успішний, відвідуваний, експерементуючий, фантазуючий, шукаючий. Це буде європейський зразок театру, де щодня відбуватимуться по три вистави, а також якісь експерименти, майстер-класи, художні виставки - все те, що стосується мистецтва”, - зазначив Сергій Мазаний.

Перший проект має назву “Stage up” і передбачає показ нового сучасного театрального мистецтва.

“Це і нові театральні форми, і залучення усіх можливих локацій всередині театру, не лише сцени. Наприклад, фойє, весь перший поверх, блакитна зала, підвали - всі ті локації у самому театрі, які на мить можуть перетворитися на майданчик для гри. Звичайно, для таких локацій потрібні і специфічні вистави. Над цим ми вже з творчим колективом працюємо”, - прокоментував новий директор Дніпровського академічного театру драми та комедії Сергій Мазаний.

За його словами, вірогідно, що найперші вистави у рамках цього проекту глядач зможе побачити вже у травні наступного року.

У рамках другого проекту “Просто неба” відбуватиметься показ вистав за територією театру драми та комедією. Майданчиком для них стануть фасади історичних будівель міста, парки, заводи, Січеславська набережна. Наразі проект доопрацьовують.

Також нині у театрі займаються розробкою ще одного проекту, який має назву “Плюс один”. Його мета - надати можливість молодим режисерам та акторам презентувати свої таланти для загалу. Тут створять відповідну грантову програму, після якого молоді митці зможуть ставити власні вистави. Для цього створять спеціальну художню комісію, яка відбиратиме заявки майбутніх фахівців.

Крім того, новий директор повідомив, що вперше за всю історію існування театру тут відбудеться дитяча вистава “Барвінок” українською мовою, а театр надалі працюватиме над створенням україномовних вистав.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі пройшов фестиваль для людей з особливими потребами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...