App Store Google Play

У Дніпровському театрі драми та комедії втілять три нові мистецькі проекти

11.12.2018 16:00
У Дніпровському театрі драми та комедії втілять три нові мистецькі проекти

Найближчим часом на Дніпровський академічний театр драми та комедії чекатимуть певні зміни. Тут втілять три нові мистецькі проекти. Про це сьогодні, 11 грудня, під час прес-конференції у медіа-холдингу “Відкритий” повідомив новий керівник театру Сергій Мазаний.

“Ми бачимо новий театр живим в усіх аспектах його діяльності, гастролюючий, успішний, відвідуваний, експерементуючий, фантазуючий, шукаючий. Це буде європейський зразок театру, де щодня відбуватимуться по три вистави, а також якісь експерименти, майстер-класи, художні виставки - все те, що стосується мистецтва”, - зазначив Сергій Мазаний.

Перший проект має назву “Stage up” і передбачає показ нового сучасного театрального мистецтва.

“Це і нові театральні форми, і залучення усіх можливих локацій всередині театру, не лише сцени. Наприклад, фойє, весь перший поверх, блакитна зала, підвали - всі ті локації у самому театрі, які на мить можуть перетворитися на майданчик для гри. Звичайно, для таких локацій потрібні і специфічні вистави. Над цим ми вже з творчим колективом працюємо”, - прокоментував новий директор Дніпровського академічного театру драми та комедії Сергій Мазаний.

За його словами, вірогідно, що найперші вистави у рамках цього проекту глядач зможе побачити вже у травні наступного року.

У рамках другого проекту “Просто неба” відбуватиметься показ вистав за територією театру драми та комедією. Майданчиком для них стануть фасади історичних будівель міста, парки, заводи, Січеславська набережна. Наразі проект доопрацьовують.

Також нині у театрі займаються розробкою ще одного проекту, який має назву “Плюс один”. Його мета - надати можливість молодим режисерам та акторам презентувати свої таланти для загалу. Тут створять відповідну грантову програму, після якого молоді митці зможуть ставити власні вистави. Для цього створять спеціальну художню комісію, яка відбиратиме заявки майбутніх фахівців.

Крім того, новий директор повідомив, що вперше за всю історію існування театру тут відбудеться дитяча вистава “Барвінок” українською мовою, а театр надалі працюватиме над створенням україномовних вистав.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі пройшов фестиваль для людей з особливими потребами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...