App Store Google Play

У ДніпроОДА вручили держнагороди 34 мешканцям Січеславщини

11.12.2018 12:00
У ДніпроОДА вручили держнагороди 34 мешканцям Січеславщини

Ордена, почесні звання, грамоти та пам’ятні знаки. У Дніпропетровській облдержадміністрації вручили держнагороди 34 мешканцям області. Серед них – лікарі, актори, спортсмени, донори, науковці.

«Сьогодні відзначаємо справжніх професіоналів. Людей, які довели – любов до своєї справи та щоденна праця здатні звернути гори. Завдяки вам регіон досягає нових вершин. Змінюється наша держава. Відзнаки Президента України Петра Порошенка – підтвердження ваших здобутків, – сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. – Щиро дякую кожному з вас. Бажаю нових звершень на благо регіону та держави. Натхнення та невичерпної енергії».

 В облдержадміністрації вручили держнагороди мешканцям області

Серед нагороджених – 15 жінок та 19 чоловіків.

«Вже 20 років працюю дитячим анестезіологом. Це професія, яка вимагає систематичного вдосконалення знань та вмінь. Сьогодні отримав дуже почесну нагороду. Вона свідчить про визнання моїх зусиль та роботи команди нашого медзакладу», – зазначив начмед Дніпропетровського медцентру матері та дитини імені професора Руднєва Олексій Власов.

Ордени «За заслуги» III ступеня, «За мужність» III ступеня, княгині Ольги III ступеня отримали четверо людей. Є одна медаль – «За працю і звитягу».

 Багато нагород – у театралів

Почесні звання – «Народний артист України», «Заслужений артист України», «Заслужений діяч мистецтв України», «Заслужений донор України», «Заслужений діяч науки і техніки України», «Заслужений економіст України», «Заслужений лікар України», «Заслужений працівник освіти України», «Заслужений працівник культури України», «Заслужений юрист України» – присвоїли  23 мешканцям області.

«На сцені вже 20 років. Присвоєння почесного звання – дуже приємно. Проте в роботі актора це не головне. Свою майстерність я доводжу щоразу, коли виходжу до глядачів», – зауважила провідний майстер сцени академічного музично-драматичного театру ім. Лесі Українки в м. Кам’янське Марина Юрченко.

Почесні грамоти  Кабміну України та пам’ятні знаки вручили трьом людям. Ще стільки ж отримали Подяки Прем’єр-міністра України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...