App Store Google Play

Народний депутат із Січеславщини зареєстрував законопроект проти продажу землі

11.12.2018 11:00
Народний депутат із Січеславщини зареєстрував законопроект проти продажу землі

На офіційному порталі Верховної Ради України з'явився законопроект щодо заборони відчуження сільськогосподарських земель. Його співавтором виступив народний депутат із Січеславщини Валентин Дідич, передає Дніпроград.

Проект передбачає продовження вже існуючого Закону про обіг земель сільськогосподарського призначення. Його співавтори пропонують внести зміни у пункти 14 та 15 розділу Х «Перехідні положення» та подовжити Закон про заборону продажу землі ще на один рік.

Як зазначається у пояснювальній записці від 4 грудня 2018 року, політичні спекуляції про зняття мораторію створюють напругу у суспільстві та не сприяють довірі громадянського суспільства до реформ, які реалізовуються у державі. Також її співавтори наголошують, що в умовах військового стану та економічної кризи скасування цього мораторію вплине на втрату державою її найціннішого ресурсу – української сільськогосподарської землі.

Крім того, у записці додають: перед запровадженням в Україні обігу земель сільськогосподарського призначення спершу необхідно напрацювати та прийняти законодавчу базу щодо формування розвинутої мережі фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації.

"Це дозволить створити робочі місця у сільській місцевості, забезпечити розвиток територіальних громад та сільської інфраструктури", - прокоментували співавтори законопроекту.

Реалізація проекту акта не потребуватиме додаткових видатків з Державного та місцевих бюджетів.

Зазначимо, що на офіційному порталі Верховної Ради України зареєстрували ще два законопроекти проти продажу сільськогосподарської землі. 

Раніше повідомлялося, що Дніпропетровська область - у лідерах з оформлення емфітевзису.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...
В реальній Україні:> "В Україні – більше мільйона онкохворих пацієнтів і щороку реєструється понад 130 тис. нових випадків"> "Ежегодно в стране от туберкулеза умирают 4 тысячи пациентов, т...