App Store Google Play

Народний депутат із Січеславщини зареєстрував законопроект проти продажу землі

11.12.2018 11:00
Народний депутат із Січеславщини зареєстрував законопроект проти продажу землі

На офіційному порталі Верховної Ради України з'явився законопроект щодо заборони відчуження сільськогосподарських земель. Його співавтором виступив народний депутат із Січеславщини Валентин Дідич, передає Дніпроград.

Проект передбачає продовження вже існуючого Закону про обіг земель сільськогосподарського призначення. Його співавтори пропонують внести зміни у пункти 14 та 15 розділу Х «Перехідні положення» та подовжити Закон про заборону продажу землі ще на один рік.

Як зазначається у пояснювальній записці від 4 грудня 2018 року, політичні спекуляції про зняття мораторію створюють напругу у суспільстві та не сприяють довірі громадянського суспільства до реформ, які реалізовуються у державі. Також її співавтори наголошують, що в умовах військового стану та економічної кризи скасування цього мораторію вплине на втрату державою її найціннішого ресурсу – української сільськогосподарської землі.

Крім того, у записці додають: перед запровадженням в Україні обігу земель сільськогосподарського призначення спершу необхідно напрацювати та прийняти законодавчу базу щодо формування розвинутої мережі фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації.

"Це дозволить створити робочі місця у сільській місцевості, забезпечити розвиток територіальних громад та сільської інфраструктури", - прокоментували співавтори законопроекту.

Реалізація проекту акта не потребуватиме додаткових видатків з Державного та місцевих бюджетів.

Зазначимо, що на офіційному порталі Верховної Ради України зареєстрували ще два законопроекти проти продажу сільськогосподарської землі. 

Раніше повідомлялося, що Дніпропетровська область - у лідерах з оформлення емфітевзису.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...