App Store Google Play

Народний депутат із Січеславщини зареєстрував законопроект проти продажу землі

11.12.2018 11:00
Народний депутат із Січеславщини зареєстрував законопроект проти продажу землі

На офіційному порталі Верховної Ради України з'явився законопроект щодо заборони відчуження сільськогосподарських земель. Його співавтором виступив народний депутат із Січеславщини Валентин Дідич, передає Дніпроград.

Проект передбачає продовження вже існуючого Закону про обіг земель сільськогосподарського призначення. Його співавтори пропонують внести зміни у пункти 14 та 15 розділу Х «Перехідні положення» та подовжити Закон про заборону продажу землі ще на один рік.

Як зазначається у пояснювальній записці від 4 грудня 2018 року, політичні спекуляції про зняття мораторію створюють напругу у суспільстві та не сприяють довірі громадянського суспільства до реформ, які реалізовуються у державі. Також її співавтори наголошують, що в умовах військового стану та економічної кризи скасування цього мораторію вплине на втрату державою її найціннішого ресурсу – української сільськогосподарської землі.

Крім того, у записці додають: перед запровадженням в Україні обігу земель сільськогосподарського призначення спершу необхідно напрацювати та прийняти законодавчу базу щодо формування розвинутої мережі фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації.

"Це дозволить створити робочі місця у сільській місцевості, забезпечити розвиток територіальних громад та сільської інфраструктури", - прокоментували співавтори законопроекту.

Реалізація проекту акта не потребуватиме додаткових видатків з Державного та місцевих бюджетів.

Зазначимо, що на офіційному порталі Верховної Ради України зареєстрували ще два законопроекти проти продажу сільськогосподарської землі. 

Раніше повідомлялося, що Дніпропетровська область - у лідерах з оформлення емфітевзису.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...