App Store Google Play

Народний депутат із Січеславщини зареєстрував законопроект проти продажу землі

11.12.2018 11:00
Народний депутат із Січеславщини зареєстрував законопроект проти продажу землі

На офіційному порталі Верховної Ради України з'явився законопроект щодо заборони відчуження сільськогосподарських земель. Його співавтором виступив народний депутат із Січеславщини Валентин Дідич, передає Дніпроград.

Проект передбачає продовження вже існуючого Закону про обіг земель сільськогосподарського призначення. Його співавтори пропонують внести зміни у пункти 14 та 15 розділу Х «Перехідні положення» та подовжити Закон про заборону продажу землі ще на один рік.

Як зазначається у пояснювальній записці від 4 грудня 2018 року, політичні спекуляції про зняття мораторію створюють напругу у суспільстві та не сприяють довірі громадянського суспільства до реформ, які реалізовуються у державі. Також її співавтори наголошують, що в умовах військового стану та економічної кризи скасування цього мораторію вплине на втрату державою її найціннішого ресурсу – української сільськогосподарської землі.

Крім того, у записці додають: перед запровадженням в Україні обігу земель сільськогосподарського призначення спершу необхідно напрацювати та прийняти законодавчу базу щодо формування розвинутої мережі фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації.

"Це дозволить створити робочі місця у сільській місцевості, забезпечити розвиток територіальних громад та сільської інфраструктури", - прокоментували співавтори законопроекту.

Реалізація проекту акта не потребуватиме додаткових видатків з Державного та місцевих бюджетів.

Зазначимо, що на офіційному порталі Верховної Ради України зареєстрували ще два законопроекти проти продажу сільськогосподарської землі. 

Раніше повідомлялося, що Дніпропетровська область - у лідерах з оформлення емфітевзису.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...