App Store Google Play

На «Правобережне» сміттєзвалище міськрада Дніпра докинула 138 мільйонів

11.12.2018 10:40
На «Правобережне» сміттєзвалище міськрада Дніпра докинула 138 мільйонів

КП «Еко Дніпро» Дніпровської міської ради 6 грудня за результатами тендеру замовило ТОВ «Дніпроековтор» будівництво сміттєзвалища на околиці Дніпра за 138,05 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця 2020 року збудують І пусковий комплекс ІІ черги «Комплексу раціонального використання та зберігання побутових відходів «Правобережний» на території Новоолександрівської сільради Дніпровського району. Йдеться про сміттєсортувальний комплекс, будівлю переробки ПЕТ-пляшок, адміністративно-побутовий корпус, очисні споруди, мережі, майстерні, склад, гараж, побутівки, котельню, під’їзну дорогу тощо.

За підсумковою відомістю ресурсів без доставки і ПДВ, по 5,57 млн грн.заплатять за дві сортувальні лінії МСЛ1-50 продуктивністю 15 т/год. із магнітним сепаратором, поперечним транспортером з-під барабана і поздовжнім транспортером до пресу.

Виробником ліній МСЛ1/50 є львівське ТОВ «Хаммель Україна» Василя Кушинського і швейцарської «Асторія Капітал Груп Гмбх» («Astoria Capital Group Gmbh»). У лютому воно продало Луцьку таку лінію в складі бункера, двох конвеєрів, двох транспортерів, сортувальної кабіни, магнітного сепаратора за 5,89 млн грн. із ПДВ. Без податку це становило б 4,91 млн грн., що на 13% дешевше за ціну «Дніпроековтору» для Дніпра.

Модульна будівля сміттєсортувального комплексу 48х24 м, із двома навісами 12х24 м і 6х24 м, висотою 7,5 м коштує 5,50 млн грн. Ще 3,50 млн грн. відведено на лінію мийки і подрібнення полімерних відходів (ПЕТФ-пляшки) продуктивністю від 250 кг/год.

Три сміттєвози КО-449-33 із боковим завантаження обійдуться кожен у 2,00 млн грн., тоді як на відкритих джерелах їх можна знайти у продажу дорожче – по 2,30 млн грн.

Ціни піску, щебеню, розчину, асфальтобетону, бетону та вікон відповідають ринку.

На заробітну плату піде 4,62 млн грн., тобто 3% загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще 2% – 2,13 млн грн. Ціна угоди на 2% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 140,16 млн грн. Закупівлю провели з другої спроби, бо перші торги довелося відмінити, оскільки на них прийшов тільки «Дніпроековтор» із трохи вищою ціною 140,16 млн грн.

Єдиним конкурентом було дніпровське ТОВ «Ендіміон» Ігоря Сіманєнка з Кам’янського. Торік засновником суперника був Антон Моісеєнко з Дніпра, який тоді ж володів ТОВ «Главстройпроет», яке нині під назвою «МТЦ «Євротех» належить Андрію Тяжкоробу.

Переможець «Дніпроековтор» через ТОВ «Укрекобуд-М» належить Івану Гергележиу і Микиті Завгородному, директором є Віктор Шувалов. Торік він без конкуренції отримав два невеликі підряди на розбудову «Правобережного» сміттєзвалища на 2,70 млн грн., а цьогоріч виграв відкриті торги щодо ІV пускового комплексу І черги за 73,02 млн грн.

Наші Гроші

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...