App Store Google Play

Для мешканців Ляшківки створюється амбулаторія сімейної медицини

11.12.2018 13:20
Для мешканців Ляшківки створюється амбулаторія сімейної медицини

Дніпропетровська облдержадміністрація реконструює фельдшерсько-акушерський пункт у Ляшківці. Там буде сучасна амбулаторія сімейної медицини. Роботи – у розпалі. Підрядники вже замінили вікна та покрівлю, провели внутрішні комунікації. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Якісна та доступна медицина для усіх мешканців Дніпропетровщини – таке завдання поставив Президент України Петро Порошенко. Осучаснюємо та створюємо нові амбулаторії у населених пунктах області. Незабаром лікуватися у рідному селищі зможуть мешканці Ляшківки», - зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Яскравий термомодернізований фасад…

Амбулаторію у Ляшківці облаштовують на місці колишнього фельдшерсько-акушерського пункту. Від старої будівлі залишили тільки стіни.

«Тепер замість ФАПу у нас буде сучасна амбулаторія, де працюватиме лікар та кілька фельдшерів. З’явиться автомобіль швидкої. Зможемо надавати вчасну кваліфіковану допомогу місцевим мешканцям», - сказала голова Ляшківської громади Юлія Омелян.

 … та приводять до ладу медичні кабінети

Підрядники вже утеплили фасад, замінили вікна й покрівлю. Провели водопровід, каналізацію та опалення. Нині ремонтують внутрішні приміщення. В амбулаторії з’явиться реєстратура, лабораторія, маніпуляційна  кімната, кабінети сімейного лікаря та стоматолога, окремий блок для інфекційних хворих.

«У старому фельдшерському пункті не було навіть води. Доводилось надавати допомогу у холоді. Із медичних працівників – лише один фельдшер та медсестра», - сказав завідувач фельдшерсько-акушерським пунктом Яків Омелян.

 Сучасна амбулаторія обслуговуватиме близько трьох тисяч місцевих мешканців

Майже половина мешканців Ляшківки – пенсіонери.  Аби отримати медичну допомогу, люди змушені їхати до районного центру за 10 кілометрів. Місцева мешканка Людмила Петрівна каже – з надією чекає на появу у селі сімейного лікаря.

«До нашого фельдшера ходжу щодня – міряю тиск. Якщо погано себе почуваю – надати першу допомогу мені можуть і тут. Але щоб здати аналізи чи зробити укол, доводилось їхати аж до Царичанки. А коли зима та слизько – як нам дістатися до райцентру? Тому і амбулаторія, і сімейний лікар тут дуже потрібні», - розповіла Людмила.

Заклад обслуговуватиме близько трьох тисяч місцевих мешканців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...