App Store Google Play

Для мешканців Ляшківки створюється амбулаторія сімейної медицини

11.12.2018 13:20
Для мешканців Ляшківки створюється амбулаторія сімейної медицини

Дніпропетровська облдержадміністрація реконструює фельдшерсько-акушерський пункт у Ляшківці. Там буде сучасна амбулаторія сімейної медицини. Роботи – у розпалі. Підрядники вже замінили вікна та покрівлю, провели внутрішні комунікації. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Якісна та доступна медицина для усіх мешканців Дніпропетровщини – таке завдання поставив Президент України Петро Порошенко. Осучаснюємо та створюємо нові амбулаторії у населених пунктах області. Незабаром лікуватися у рідному селищі зможуть мешканці Ляшківки», - зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Яскравий термомодернізований фасад…

Амбулаторію у Ляшківці облаштовують на місці колишнього фельдшерсько-акушерського пункту. Від старої будівлі залишили тільки стіни.

«Тепер замість ФАПу у нас буде сучасна амбулаторія, де працюватиме лікар та кілька фельдшерів. З’явиться автомобіль швидкої. Зможемо надавати вчасну кваліфіковану допомогу місцевим мешканцям», - сказала голова Ляшківської громади Юлія Омелян.

 … та приводять до ладу медичні кабінети

Підрядники вже утеплили фасад, замінили вікна й покрівлю. Провели водопровід, каналізацію та опалення. Нині ремонтують внутрішні приміщення. В амбулаторії з’явиться реєстратура, лабораторія, маніпуляційна  кімната, кабінети сімейного лікаря та стоматолога, окремий блок для інфекційних хворих.

«У старому фельдшерському пункті не було навіть води. Доводилось надавати допомогу у холоді. Із медичних працівників – лише один фельдшер та медсестра», - сказав завідувач фельдшерсько-акушерським пунктом Яків Омелян.

 Сучасна амбулаторія обслуговуватиме близько трьох тисяч місцевих мешканців

Майже половина мешканців Ляшківки – пенсіонери.  Аби отримати медичну допомогу, люди змушені їхати до районного центру за 10 кілометрів. Місцева мешканка Людмила Петрівна каже – з надією чекає на появу у селі сімейного лікаря.

«До нашого фельдшера ходжу щодня – міряю тиск. Якщо погано себе почуваю – надати першу допомогу мені можуть і тут. Але щоб здати аналізи чи зробити укол, доводилось їхати аж до Царичанки. А коли зима та слизько – як нам дістатися до райцентру? Тому і амбулаторія, і сімейний лікар тут дуже потрібні», - розповіла Людмила.

Заклад обслуговуватиме близько трьох тисяч місцевих мешканців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...