App Store Google Play

Для мешканців Ляшківки створюється амбулаторія сімейної медицини

11.12.2018 13:20
Для мешканців Ляшківки створюється амбулаторія сімейної медицини

Дніпропетровська облдержадміністрація реконструює фельдшерсько-акушерський пункт у Ляшківці. Там буде сучасна амбулаторія сімейної медицини. Роботи – у розпалі. Підрядники вже замінили вікна та покрівлю, провели внутрішні комунікації. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Якісна та доступна медицина для усіх мешканців Дніпропетровщини – таке завдання поставив Президент України Петро Порошенко. Осучаснюємо та створюємо нові амбулаторії у населених пунктах області. Незабаром лікуватися у рідному селищі зможуть мешканці Ляшківки», - зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Яскравий термомодернізований фасад…

Амбулаторію у Ляшківці облаштовують на місці колишнього фельдшерсько-акушерського пункту. Від старої будівлі залишили тільки стіни.

«Тепер замість ФАПу у нас буде сучасна амбулаторія, де працюватиме лікар та кілька фельдшерів. З’явиться автомобіль швидкої. Зможемо надавати вчасну кваліфіковану допомогу місцевим мешканцям», - сказала голова Ляшківської громади Юлія Омелян.

 … та приводять до ладу медичні кабінети

Підрядники вже утеплили фасад, замінили вікна й покрівлю. Провели водопровід, каналізацію та опалення. Нині ремонтують внутрішні приміщення. В амбулаторії з’явиться реєстратура, лабораторія, маніпуляційна  кімната, кабінети сімейного лікаря та стоматолога, окремий блок для інфекційних хворих.

«У старому фельдшерському пункті не було навіть води. Доводилось надавати допомогу у холоді. Із медичних працівників – лише один фельдшер та медсестра», - сказав завідувач фельдшерсько-акушерським пунктом Яків Омелян.

 Сучасна амбулаторія обслуговуватиме близько трьох тисяч місцевих мешканців

Майже половина мешканців Ляшківки – пенсіонери.  Аби отримати медичну допомогу, люди змушені їхати до районного центру за 10 кілометрів. Місцева мешканка Людмила Петрівна каже – з надією чекає на появу у селі сімейного лікаря.

«До нашого фельдшера ходжу щодня – міряю тиск. Якщо погано себе почуваю – надати першу допомогу мені можуть і тут. Але щоб здати аналізи чи зробити укол, доводилось їхати аж до Царичанки. А коли зима та слизько – як нам дістатися до райцентру? Тому і амбулаторія, і сімейний лікар тут дуже потрібні», - розповіла Людмила.

Заклад обслуговуватиме близько трьох тисяч місцевих мешканців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...