App Store Google Play

Відомий політаналітик Матвій Ганапольський презентував у Дніпрі свою книгу

10.12.2018 10:20
Відомий політаналітик Матвій Ганапольський презентував у Дніпрі свою книгу

8 грудня у Дніпрі відбулась презентація книги "Смайлики: веселі історії" українського політаналітика та ведучого програми "Ехо України" Матвія Ганапольського. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на 49000.com.ua.

Як зауважив автор, останній раз у Дніпрі він був 55 років тому.

"Справа в тому, що мій батько корінням звідси. Я згадую, як ми гостювали, приватний будинок і вулицю. Нас проводжають, я маленький, мені 8-9 років. І другий спогад про ваше місто: ось поруч із цією вулицею йде трамвай. Трамвай зупинився, і ми побігли - я впав. А був у сандалях і шортах, поранив коліно. І від цього у мене залишився шрам. Тепер я пам'ятаю про ваше місто все життя", - зазначив Матвій Ганапольський.

"Смайлики: веселі історії" - одна з сімох книг автора. Це короткі сатиричні розповіді з "власного досвіду". За словами автора, в літературі він людина "з юмором", на відміну від ефірного образу, де змушений бути строгим з гостями-парламентарями.

На заході Матвій Ганапольський читав дніпрянам свої розповіді, а також дискутував із залом на політичні теми.

"Все залежить від нас з вами - треба вибирати правильних людей. Якщо ви вибираєте кандидата, то потім не маєте права говорити, «ну от, у нас завжди так» ... «Завжди так», якщо ви не подумали. Ви громадяни - у вас є право голосу. Не допустіть вибори «для різноманітності» під час парламентських і президентських виборів в Україні", - додав автор.

Також на презентації обговорювали теми українських медіа, агресії Російської Федерації, затриманих моряків. Після - усі присутні мали змогу придбати книгу та отримати автограф.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі відбулася зустріч молодої київської письменниці Роксолани Сьомої із читачами та презентація її нового роману «Світи суміжні».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...