App Store Google Play

Відомий політаналітик Матвій Ганапольський презентував у Дніпрі свою книгу

10.12.2018 10:20
Відомий політаналітик Матвій Ганапольський презентував у Дніпрі свою книгу

8 грудня у Дніпрі відбулась презентація книги "Смайлики: веселі історії" українського політаналітика та ведучого програми "Ехо України" Матвія Ганапольського. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на 49000.com.ua.

Як зауважив автор, останній раз у Дніпрі він був 55 років тому.

"Справа в тому, що мій батько корінням звідси. Я згадую, як ми гостювали, приватний будинок і вулицю. Нас проводжають, я маленький, мені 8-9 років. І другий спогад про ваше місто: ось поруч із цією вулицею йде трамвай. Трамвай зупинився, і ми побігли - я впав. А був у сандалях і шортах, поранив коліно. І від цього у мене залишився шрам. Тепер я пам'ятаю про ваше місто все життя", - зазначив Матвій Ганапольський.

"Смайлики: веселі історії" - одна з сімох книг автора. Це короткі сатиричні розповіді з "власного досвіду". За словами автора, в літературі він людина "з юмором", на відміну від ефірного образу, де змушений бути строгим з гостями-парламентарями.

На заході Матвій Ганапольський читав дніпрянам свої розповіді, а також дискутував із залом на політичні теми.

"Все залежить від нас з вами - треба вибирати правильних людей. Якщо ви вибираєте кандидата, то потім не маєте права говорити, «ну от, у нас завжди так» ... «Завжди так», якщо ви не подумали. Ви громадяни - у вас є право голосу. Не допустіть вибори «для різноманітності» під час парламентських і президентських виборів в Україні", - додав автор.

Також на презентації обговорювали теми українських медіа, агресії Російської Федерації, затриманих моряків. Після - усі присутні мали змогу придбати книгу та отримати автограф.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі відбулася зустріч молодої київської письменниці Роксолани Сьомої із читачами та презентація її нового роману «Світи суміжні».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...