App Store Google Play

Відомий політаналітик Матвій Ганапольський презентував у Дніпрі свою книгу

10.12.2018 10:20
Відомий політаналітик Матвій Ганапольський презентував у Дніпрі свою книгу

8 грудня у Дніпрі відбулась презентація книги "Смайлики: веселі історії" українського політаналітика та ведучого програми "Ехо України" Матвія Ганапольського. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на 49000.com.ua.

Як зауважив автор, останній раз у Дніпрі він був 55 років тому.

"Справа в тому, що мій батько корінням звідси. Я згадую, як ми гостювали, приватний будинок і вулицю. Нас проводжають, я маленький, мені 8-9 років. І другий спогад про ваше місто: ось поруч із цією вулицею йде трамвай. Трамвай зупинився, і ми побігли - я впав. А був у сандалях і шортах, поранив коліно. І від цього у мене залишився шрам. Тепер я пам'ятаю про ваше місто все життя", - зазначив Матвій Ганапольський.

"Смайлики: веселі історії" - одна з сімох книг автора. Це короткі сатиричні розповіді з "власного досвіду". За словами автора, в літературі він людина "з юмором", на відміну від ефірного образу, де змушений бути строгим з гостями-парламентарями.

На заході Матвій Ганапольський читав дніпрянам свої розповіді, а також дискутував із залом на політичні теми.

"Все залежить від нас з вами - треба вибирати правильних людей. Якщо ви вибираєте кандидата, то потім не маєте права говорити, «ну от, у нас завжди так» ... «Завжди так», якщо ви не подумали. Ви громадяни - у вас є право голосу. Не допустіть вибори «для різноманітності» під час парламентських і президентських виборів в Україні", - додав автор.

Також на презентації обговорювали теми українських медіа, агресії Російської Федерації, затриманих моряків. Після - усі присутні мали змогу придбати книгу та отримати автограф.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі відбулася зустріч молодої київської письменниці Роксолани Сьомої із читачами та презентація її нового роману «Світи суміжні».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...