App Store Google Play

УКРОП пропонує звільнити від податків і санкцій волонтерів, які ввезли автомобілі з єврономерами для потреб армії

10.12.2018 19:30
УКРОП пропонує звільнити від податків і санкцій волонтерів, які ввезли автомобілі з єврономерами для потреб армії

«Українське об’єднання патріотів» пропонує скасувати відповідальність та стягнення податків з волонтерів, які ввезли так звані євробляхи для офіційних військових формувань, що стримували збройну агресію. Для цього у Верховній Раді України зареєстрували законопроекти № 9382 і 9383. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на cайт УКРОП.

Документи розробили народні депутати від УКРОПу Тарас Батенко, Ірина Констанкевич, Олександр Дубінін, Валентин Дідич, Віктор Шевченко, Олександр Шевченко та Андрій Денисенко. Останній пояснив мотиви своєї законодавчої іннціативи на власній сторінці в соціальній мережі.

"Волонтерські євробляхи, які були передані військовим і допомагають вистояти нашій армії, мають бути звільнені від відповідальності, мита та податків.Такий законопроект ми подали разом з колегами-укропівцями.Сподіваюся, більшість парламентарів погодиться з нашою правотою і звільнять від цього фінансового тягаря робочих конячок війни, які вивезли на собі тисячі поранених, кілотони БК, харчів та медикаментів", - прокоментував законопроект Андрій Денисенко.

Як йдеться в пояснювальній записці, мета законопроектів – звільнити від відповідальності та сплати митних, податкових та інших зборів волонтерів, які ввезли в Україну транспортні засоби та передали їх військовим, які захищають нашу державу.

Представники УКРОПу додали, що документи також мають на меті звільнити від зазначених платежів підрозділи військових формувань України, які отримали ці автомобілі. У партії наголосили, що такі зміни необхідно внести у зв’язку зі спробою парламенту 8 листопада врегулювати проблему євроблях, щодо яких не були дотримані строки та умови митних режимів тимчасового ввезення або транзиту.

«Без прийняття цих законопроектів волонтери зазнають відповідальності та будуть змушені сплатити податки за транспортні засоби, якими фактично не володіють та не розпоряджаються. Вони будуть покарані за допомогу військовим. Розміри штрафів сягають 170 тисяч гривень», – пояснили в УКРОПі.

Нагадаємо, що закони про розмитнення «євроблях» вступили в дію.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...