App Store Google Play

УКРОП пропонує звільнити від податків і санкцій волонтерів, які ввезли автомобілі з єврономерами для потреб армії

10.12.2018 19:30
УКРОП пропонує звільнити від податків і санкцій волонтерів, які ввезли автомобілі з єврономерами для потреб армії

«Українське об’єднання патріотів» пропонує скасувати відповідальність та стягнення податків з волонтерів, які ввезли так звані євробляхи для офіційних військових формувань, що стримували збройну агресію. Для цього у Верховній Раді України зареєстрували законопроекти № 9382 і 9383. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на cайт УКРОП.

Документи розробили народні депутати від УКРОПу Тарас Батенко, Ірина Констанкевич, Олександр Дубінін, Валентин Дідич, Віктор Шевченко, Олександр Шевченко та Андрій Денисенко. Останній пояснив мотиви своєї законодавчої іннціативи на власній сторінці в соціальній мережі.

"Волонтерські євробляхи, які були передані військовим і допомагають вистояти нашій армії, мають бути звільнені від відповідальності, мита та податків.Такий законопроект ми подали разом з колегами-укропівцями.Сподіваюся, більшість парламентарів погодиться з нашою правотою і звільнять від цього фінансового тягаря робочих конячок війни, які вивезли на собі тисячі поранених, кілотони БК, харчів та медикаментів", - прокоментував законопроект Андрій Денисенко.

Як йдеться в пояснювальній записці, мета законопроектів – звільнити від відповідальності та сплати митних, податкових та інших зборів волонтерів, які ввезли в Україну транспортні засоби та передали їх військовим, які захищають нашу державу.

Представники УКРОПу додали, що документи також мають на меті звільнити від зазначених платежів підрозділи військових формувань України, які отримали ці автомобілі. У партії наголосили, що такі зміни необхідно внести у зв’язку зі спробою парламенту 8 листопада врегулювати проблему євроблях, щодо яких не були дотримані строки та умови митних режимів тимчасового ввезення або транзиту.

«Без прийняття цих законопроектів волонтери зазнають відповідальності та будуть змушені сплатити податки за транспортні засоби, якими фактично не володіють та не розпоряджаються. Вони будуть покарані за допомогу військовим. Розміри штрафів сягають 170 тисяч гривень», – пояснили в УКРОПі.

Нагадаємо, що закони про розмитнення «євроблях» вступили в дію.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...