App Store Google Play

УКРОП пропонує звільнити від податків і санкцій волонтерів, які ввезли автомобілі з єврономерами для потреб армії

10.12.2018 19:30
УКРОП пропонує звільнити від податків і санкцій волонтерів, які ввезли автомобілі з єврономерами для потреб армії

«Українське об’єднання патріотів» пропонує скасувати відповідальність та стягнення податків з волонтерів, які ввезли так звані євробляхи для офіційних військових формувань, що стримували збройну агресію. Для цього у Верховній Раді України зареєстрували законопроекти № 9382 і 9383. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на cайт УКРОП.

Документи розробили народні депутати від УКРОПу Тарас Батенко, Ірина Констанкевич, Олександр Дубінін, Валентин Дідич, Віктор Шевченко, Олександр Шевченко та Андрій Денисенко. Останній пояснив мотиви своєї законодавчої іннціативи на власній сторінці в соціальній мережі.

"Волонтерські євробляхи, які були передані військовим і допомагають вистояти нашій армії, мають бути звільнені від відповідальності, мита та податків.Такий законопроект ми подали разом з колегами-укропівцями.Сподіваюся, більшість парламентарів погодиться з нашою правотою і звільнять від цього фінансового тягаря робочих конячок війни, які вивезли на собі тисячі поранених, кілотони БК, харчів та медикаментів", - прокоментував законопроект Андрій Денисенко.

Як йдеться в пояснювальній записці, мета законопроектів – звільнити від відповідальності та сплати митних, податкових та інших зборів волонтерів, які ввезли в Україну транспортні засоби та передали їх військовим, які захищають нашу державу.

Представники УКРОПу додали, що документи також мають на меті звільнити від зазначених платежів підрозділи військових формувань України, які отримали ці автомобілі. У партії наголосили, що такі зміни необхідно внести у зв’язку зі спробою парламенту 8 листопада врегулювати проблему євроблях, щодо яких не були дотримані строки та умови митних режимів тимчасового ввезення або транзиту.

«Без прийняття цих законопроектів волонтери зазнають відповідальності та будуть змушені сплатити податки за транспортні засоби, якими фактично не володіють та не розпоряджаються. Вони будуть покарані за допомогу військовим. Розміри штрафів сягають 170 тисяч гривень», – пояснили в УКРОПі.

Нагадаємо, що закони про розмитнення «євроблях» вступили в дію.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...