App Store Google Play

У Дніпрі відбудеться донорська акція до Дня Святого Миколая

10.12.2018 18:30
У Дніпрі відбудеться донорська акція до Дня Святого Миколая

Наступного тижня, з 17 по 19 грудня, у Дніпрі відбудеться донорська акція «Найкращий подарунок - життя» до Дня Святого Миколая у підтримку маленьких громадян міста та області. Про це повідомляє Дніпроград зі слів організаторів.

За словами координатору Дніпровського представництва Асоціації молодих донорів України Максима Карамушки, метою акції є допомога дітям, які знаходяться у медичному центрі ім. професора Руднєва. Там знаходяться на лікуванні діти у відділі хірургії, реанімації новонароджених, патології новонароджених, відділ недоношених, а також відділ педіатрії. Щоденно у закладі переливають велику кількість крові, вона завжди там необхідна. Координатор зазначив, що свято буде не тільки для дітей, а й для донорів, оскільки вони отримають доволі приємні бонуси.

Так, учасники акції зможуть протягом всього січня займатися безкоштовно у Спортивному клубі Легенда, отримати знижки на навчання у навчальному центрі Автошкола та у закладі X-room.

Виконавчий директор Асоціації молодих донорів України Вікторія Іванова нагадала, що донорам важливо не мати ніяких захворювань, гепатитів, ВІЧ, хронічних захворювань та інше. Для підготовки до здачі крові важливо утриматися за дві доби від вживання алкоголю, за добу – не вживати жирне, жарене, яйця та молочні продукти, а вранці у день заходу обов’язково потрібно поснідати.

Небайдужі громадяни, які не зможуть виступати у якості донорів, також можуть взяти участь в акції, а саме принести подарунки дітям – книги, іграшки, засоби особистої гігієни та інше.

Захід відбудеться на обласній станції переливання крові, що за адресою Богдана Хмельницького, 17. Також організатори зазначили, що учасникам бажано зареєструватися на подію на сайті у розділі подій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...