App Store Google Play

У Дніпрі відбудеться донорська акція до Дня Святого Миколая

10.12.2018 18:30
У Дніпрі відбудеться донорська акція до Дня Святого Миколая

Наступного тижня, з 17 по 19 грудня, у Дніпрі відбудеться донорська акція «Найкращий подарунок - життя» до Дня Святого Миколая у підтримку маленьких громадян міста та області. Про це повідомляє Дніпроград зі слів організаторів.

За словами координатору Дніпровського представництва Асоціації молодих донорів України Максима Карамушки, метою акції є допомога дітям, які знаходяться у медичному центрі ім. професора Руднєва. Там знаходяться на лікуванні діти у відділі хірургії, реанімації новонароджених, патології новонароджених, відділ недоношених, а також відділ педіатрії. Щоденно у закладі переливають велику кількість крові, вона завжди там необхідна. Координатор зазначив, що свято буде не тільки для дітей, а й для донорів, оскільки вони отримають доволі приємні бонуси.

Так, учасники акції зможуть протягом всього січня займатися безкоштовно у Спортивному клубі Легенда, отримати знижки на навчання у навчальному центрі Автошкола та у закладі X-room.

Виконавчий директор Асоціації молодих донорів України Вікторія Іванова нагадала, що донорам важливо не мати ніяких захворювань, гепатитів, ВІЧ, хронічних захворювань та інше. Для підготовки до здачі крові важливо утриматися за дві доби від вживання алкоголю, за добу – не вживати жирне, жарене, яйця та молочні продукти, а вранці у день заходу обов’язково потрібно поснідати.

Небайдужі громадяни, які не зможуть виступати у якості донорів, також можуть взяти участь в акції, а саме принести подарунки дітям – книги, іграшки, засоби особистої гігієни та інше.

Захід відбудеться на обласній станції переливання крові, що за адресою Богдана Хмельницького, 17. Також організатори зазначили, що учасникам бажано зареєструватися на подію на сайті у розділі подій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...