App Store Google Play

Розрив договору про дружбу з Росією не вплине економічно на звичайних громадян, - експерти

10.12.2018 11:20
Розрив договору про дружбу з Росією не вплине економічно на звичайних громадян, - експерти

Сьогодні, 10 грудня, під час прес-конференції в ІА “Інформатор” політичні діячі області розповіли про можливі наслідки виходу України з договору про дружбу і співробітництво із країною-агресором Росією, передає Дніпроград.

За словами заступника голови ДніпроОДА Каміля Примакова, при підписанні договору Україну, як сторону, цікавило лише два пункти. Серед них - те, що Російська Федерація повністю визнає цілісність і суверенітет українських кордонів, а також вільне право наших громадян працювати та знаходитись на території Росії.

“Одразу ж після підписання договору друга стаття була порушена, адже люди, які працювали на території Російської Федерації неодноразово стикалися з якимись проблемами. Перший пункт порушили у 2014 році, коли Росія анексувала Крим і почала повномасштабні воєнні дії на Сході України”, - зазначив Каміль Примаков.

Політик також наголосив на тому, що на життя звичайних громадян вихід з договору не вплине.

 “Агресор зробив усе можливе, аби нашкодити нашій економіці та цілісності. Тому ні на що, з економічної точки зору, вихід із цього договору  не вплине”, - додав заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Каміль Примаков.

Як зазначив голова Дніпровської міської організації ПП «Громадянська позиція» Юліан Кургузов, ситуація може вплинути на втрату робочих місць і, відповідно, заробітну плату лише співробітників воєнно-промислового комплексу.

“Ми маємо ще радянські стандарти. Замовлення на цих підприємствах робили країни СНД, а зараз їхня кількість зменшується. Нам треба звернути увагу на пошук нових замовників. Ми маємо великий потенціал отримувати від продажів валюту, тільки не від країни, яка веде з нами війну”. - прокоментував Юліан Кургузов.

Також він додав, що розрив, так званого, "Великого договору" дасть змогу на міжнародному рівні обговорювати порушення Російською Федерацією його статтей.

Раніше повідомлялося, що Ярош закликав РНБО покласти край російському бізнесу в Україні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...