App Store Google Play

Розрив договору про дружбу з Росією не вплине економічно на звичайних громадян, - експерти

10.12.2018 11:20
Розрив договору про дружбу з Росією не вплине економічно на звичайних громадян, - експерти

Сьогодні, 10 грудня, під час прес-конференції в ІА “Інформатор” політичні діячі області розповіли про можливі наслідки виходу України з договору про дружбу і співробітництво із країною-агресором Росією, передає Дніпроград.

За словами заступника голови ДніпроОДА Каміля Примакова, при підписанні договору Україну, як сторону, цікавило лише два пункти. Серед них - те, що Російська Федерація повністю визнає цілісність і суверенітет українських кордонів, а також вільне право наших громадян працювати та знаходитись на території Росії.

“Одразу ж після підписання договору друга стаття була порушена, адже люди, які працювали на території Російської Федерації неодноразово стикалися з якимись проблемами. Перший пункт порушили у 2014 році, коли Росія анексувала Крим і почала повномасштабні воєнні дії на Сході України”, - зазначив Каміль Примаков.

Політик також наголосив на тому, що на життя звичайних громадян вихід з договору не вплине.

 “Агресор зробив усе можливе, аби нашкодити нашій економіці та цілісності. Тому ні на що, з економічної точки зору, вихід із цього договору  не вплине”, - додав заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Каміль Примаков.

Як зазначив голова Дніпровської міської організації ПП «Громадянська позиція» Юліан Кургузов, ситуація може вплинути на втрату робочих місць і, відповідно, заробітну плату лише співробітників воєнно-промислового комплексу.

“Ми маємо ще радянські стандарти. Замовлення на цих підприємствах робили країни СНД, а зараз їхня кількість зменшується. Нам треба звернути увагу на пошук нових замовників. Ми маємо великий потенціал отримувати від продажів валюту, тільки не від країни, яка веде з нами війну”. - прокоментував Юліан Кургузов.

Також він додав, що розрив, так званого, "Великого договору" дасть змогу на міжнародному рівні обговорювати порушення Російською Федерацією його статтей.

Раніше повідомлялося, що Ярош закликав РНБО покласти край російському бізнесу в Україні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...