App Store Google Play

Оновлений фасад, ігрові майданчики і автономна котельня: у селі Глеюватка реконструювали дитсадок

10.12.2018 11:40
Оновлений фасад, ігрові майданчики і автономна котельня: у селі Глеюватка реконструювали дитсадок

У селі Глеюватка Криворізького району Дніпропетровська ОДА реконструювала дитсадок «Веселка». До закладу добудували корпус для двох груп та фізкультурного залу. До садка ходитимуть 108 малюків. Про це повідомили в прес-службі ДніпроОДА, передає Дніпроград.  

«За завданням Президента України Петра Порошенка мінімізуємо черги до дошкільних закладів. Щороку створюємо на Дніпропетровщині до 1,5 тисячі додаткових місць в дитсадках. Для цього реконструюємо існуючі будівлі, добудовуємо корпуси. Уже звели чотири дитсадки – у Дніпрі, Слобожанському, Підгородному й Обухівці. Ще стільки ж у процесі будівництва – в Іларіоновому, Покрові, Старих Кодаках і Кам’янському. Прагнемо, щоб діти кожного населеного пункту отримували дошкільну освіту в комфортних і сучасних умовах», – підкреслив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

Дитсадок у Глеюватці з’явився ще у 80-х роках минулого століття. Через близькість кар’єрів на стінах та фундаменті закладу з’явилися тріщини. З проханням поліпшити умови виховання дітлахів звернулися батьки.

 …реконструювали дитсадок «Веселка».

Дніпропетровська ОДА взялася за реконструкцію наприкінці 2016-го. Передусім модернізували старий корпус на чотири групи: утеплили фасад, покрівлю й підвал, замінили вікна й комунікації, уклали теплу підлогу, провели внутрішні оздоблювальні роботи, відремонтували харчоблок.

Аби розширити дитсадок, до існуючої будівлі добудували двоповерховий корпус на дві групи – ясельну й дошкільну. Вони чекають на меблі, які закуповує місцева влада.  

«Садочок був на 70 місць. Наразі його розширили, і тепер він розрахований на 108 діточок. Щойно завершимо умеблювання, готові приймати малечу», – зазначила вихователька дитсадка  Олена Гребенюк. 

Оновили все всередині.

У добудованому корпусі, крім двох додаткових груп, – ігрова зала. Для занять спортом – зала фізкультурна. Спортом займатимуться і дошкільнята, і учні місцевої школи.  

Катерина Михайленко приводить до «Веселки» двох доньок – Стефанію та Соломію. Каже, дівчата ходять до садочка з превеликим задоволенням. 

Групи комфортні…

«Дівчатка ніколи не відмовляються від походу до дитячого садочку. Він змінився на краще. Оновлений фасад, комфортні групи, на подвір’ї – нові ігрові майданчики. Діти виховуються в теплі, в добрі. Для мене як мами це має неабияке значення», – розказала жінка. 

У кожної групи – ігровий майданчик з павільйоном та пісочницею. Крім того, у розпорядженні малечі – велодоріжки та куточок для вивчення правил дорожнього руху.

Тепер його можуть відвідувати більше 100 дітей.

Задля комфортного температурного режиму у групах – власна автономна котельня. Вона дозволяє регулювати подачу тепла.

За три останні роки в дошкільних закладах області створили 4,3 тисячі додаткових місць.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...