App Store Google Play

Оновлений фасад, ігрові майданчики і автономна котельня: у селі Глеюватка реконструювали дитсадок

10.12.2018 11:40
Оновлений фасад, ігрові майданчики і автономна котельня: у селі Глеюватка реконструювали дитсадок

У селі Глеюватка Криворізького району Дніпропетровська ОДА реконструювала дитсадок «Веселка». До закладу добудували корпус для двох груп та фізкультурного залу. До садка ходитимуть 108 малюків. Про це повідомили в прес-службі ДніпроОДА, передає Дніпроград.  

«За завданням Президента України Петра Порошенка мінімізуємо черги до дошкільних закладів. Щороку створюємо на Дніпропетровщині до 1,5 тисячі додаткових місць в дитсадках. Для цього реконструюємо існуючі будівлі, добудовуємо корпуси. Уже звели чотири дитсадки – у Дніпрі, Слобожанському, Підгородному й Обухівці. Ще стільки ж у процесі будівництва – в Іларіоновому, Покрові, Старих Кодаках і Кам’янському. Прагнемо, щоб діти кожного населеного пункту отримували дошкільну освіту в комфортних і сучасних умовах», – підкреслив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

Дитсадок у Глеюватці з’явився ще у 80-х роках минулого століття. Через близькість кар’єрів на стінах та фундаменті закладу з’явилися тріщини. З проханням поліпшити умови виховання дітлахів звернулися батьки.

 …реконструювали дитсадок «Веселка».

Дніпропетровська ОДА взялася за реконструкцію наприкінці 2016-го. Передусім модернізували старий корпус на чотири групи: утеплили фасад, покрівлю й підвал, замінили вікна й комунікації, уклали теплу підлогу, провели внутрішні оздоблювальні роботи, відремонтували харчоблок.

Аби розширити дитсадок, до існуючої будівлі добудували двоповерховий корпус на дві групи – ясельну й дошкільну. Вони чекають на меблі, які закуповує місцева влада.  

«Садочок був на 70 місць. Наразі його розширили, і тепер він розрахований на 108 діточок. Щойно завершимо умеблювання, готові приймати малечу», – зазначила вихователька дитсадка  Олена Гребенюк. 

Оновили все всередині.

У добудованому корпусі, крім двох додаткових груп, – ігрова зала. Для занять спортом – зала фізкультурна. Спортом займатимуться і дошкільнята, і учні місцевої школи.  

Катерина Михайленко приводить до «Веселки» двох доньок – Стефанію та Соломію. Каже, дівчата ходять до садочка з превеликим задоволенням. 

Групи комфортні…

«Дівчатка ніколи не відмовляються від походу до дитячого садочку. Він змінився на краще. Оновлений фасад, комфортні групи, на подвір’ї – нові ігрові майданчики. Діти виховуються в теплі, в добрі. Для мене як мами це має неабияке значення», – розказала жінка. 

У кожної групи – ігровий майданчик з павільйоном та пісочницею. Крім того, у розпорядженні малечі – велодоріжки та куточок для вивчення правил дорожнього руху.

Тепер його можуть відвідувати більше 100 дітей.

Задля комфортного температурного режиму у групах – власна автономна котельня. Вона дозволяє регулювати подачу тепла.

За три останні роки в дошкільних закладах області створили 4,3 тисячі додаткових місць.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...