App Store Google Play

На Придніпровській ТЕС сталася чергова аварія

10.12.2018 12:00
На Придніпровській ТЕС сталася чергова аварія

8 грудня на Придніпровській ТЕС сталася чергова аварія. Дніпряни спостерігали за суттєвим задимленням чорного кольору. Воно активно розповсюджувалось із будівлі з енергоблоками № 11-14, три з яких не працюють. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сторінку ініціативної групи Save Dnipro у Facebook.

Задимлення почалося близько 12:00. Через десять хвилин воно посилилось. О 12:25 задимлення стало зменшуватися і близько 13:00 закінчилось остаточно.

За офіційною версією працівників підприємства, відбулось коротке замикання на кабельній трасі машинного залу 11 енергоблоку. Порушення ліквідували власними силами.

У ДСНС повідомили, що за інформацією директора станції, на той момент там відбувався «технологічний процес». Рятувальники на місце не виїжджали, адже їх запевнили про відсутність пожежі.

Утім, екоактивісти таку версію спростовують: коротке замикання та сильне задимлення не могло відбуватися без пожежі.

“Ми проведемо перевірку всіх фактів, які зазначені в офіційному повідомленні станції. А головне, ми перевіримо чи повідомлено Мінприроди та Екоінспекції про перевищення нормативів викидів у зв’язку з аварійною ситуацією, як того вимагає дозвіл на викиди підприємства. Та чи були нараховані штрафи за такі викиди”, - зазначили у дописі учасники ініціативної групи Save Dnipro.

Раніше повідомлялося, що Придніпровська ТЕС працювала майже на повну потужність, що збільшувало кількість шкідливих викидів.

Влітку на Придніпровській ТЕС була пожежа, але до станцію не пустили ані поліцію, ані рятувальників.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...