App Store Google Play

На Придніпровській ТЕС сталася чергова аварія

10.12.2018 12:00
На Придніпровській ТЕС сталася чергова аварія

8 грудня на Придніпровській ТЕС сталася чергова аварія. Дніпряни спостерігали за суттєвим задимленням чорного кольору. Воно активно розповсюджувалось із будівлі з енергоблоками № 11-14, три з яких не працюють. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сторінку ініціативної групи Save Dnipro у Facebook.

Задимлення почалося близько 12:00. Через десять хвилин воно посилилось. О 12:25 задимлення стало зменшуватися і близько 13:00 закінчилось остаточно.

За офіційною версією працівників підприємства, відбулось коротке замикання на кабельній трасі машинного залу 11 енергоблоку. Порушення ліквідували власними силами.

У ДСНС повідомили, що за інформацією директора станції, на той момент там відбувався «технологічний процес». Рятувальники на місце не виїжджали, адже їх запевнили про відсутність пожежі.

Утім, екоактивісти таку версію спростовують: коротке замикання та сильне задимлення не могло відбуватися без пожежі.

“Ми проведемо перевірку всіх фактів, які зазначені в офіційному повідомленні станції. А головне, ми перевіримо чи повідомлено Мінприроди та Екоінспекції про перевищення нормативів викидів у зв’язку з аварійною ситуацією, як того вимагає дозвіл на викиди підприємства. Та чи були нараховані штрафи за такі викиди”, - зазначили у дописі учасники ініціативної групи Save Dnipro.

Раніше повідомлялося, що Придніпровська ТЕС працювала майже на повну потужність, що збільшувало кількість шкідливих викидів.

Влітку на Придніпровській ТЕС була пожежа, але до станцію не пустили ані поліцію, ані рятувальників.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...