App Store Google Play

Будівлю, де розміщені дві дніпровські редакції, придбали люди з оточення Корбана та Філатова

10.12.2018 09:00
Будівлю, де розміщені дві дніпровські редакції, придбали люди з оточення Корбана та Філатова

Нещодавно з аукціону було продано будівлю на вулиці Старокозацькій, 40-б, де наразі розміщені два інформаційні центри міста "Відкритий" та "Мост-Дніпро". За результатами торгів новими власниками стали особи з оточення нинішнього міського голови Бориса Філатова та його партнера Геннадія Корбана. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на газету "Лица".

Будівлю продали 4 грудня 2018 року за 28,3 мільйона гривень при початковій ціні у 56,7 мільйона. Новим власником стало ТОВ "Центральний універсальний магазин Дніпро". 

Згідно із державним реєстром, дана юридична особа зареєстрована за адресою вул. Дмитра Яворницького, 52. Як зазначають в газеті "Лица" за цією адресою також розміщена юридична особа "Центральний універмаг", представники якого позивалися проти видання, а інтереси зазначеної компанії представляв нинішній міський голова Борис Філатов.

ТОВ "Центральний універсальний магазин Дніпро" було зареєстровано близько року тому. Частина компанії належить "ДЖІ ДІТІ СІСТЕМС ІНК." з Вірджинських островів, а частина - ТОВ "ФСК-Консалтинг", яке зареєстровано у Дніпрі на вулиці Січеславській Набережній, 53.  За цією ж адресою зареєстровано "Благодійний фонд Бориса Філатова".

Директор ТОВ "ЦУМ" - Колесник Ніна Олександрівна. У той же час, з відомостей аналітичної платформи YouControl, можна зробити висновок, що вона стала директором буквально напередодні аукціону, а раніше компанією керували партнери Геннадія Корбана Яніна Сергіївна Жбанова, після - Володимир Сергійович Ясько.

Яніна Жбанова раніше очолювала "ЦУМ" Корбана-Філатова. Свого часу, нинішній міський голова працював в ПП "Славутич Лізинг", директор і власник якого - Володимир Сергійович Ясько. Останній є також директором ТОВ "Готельний комплекс - готель Асторія".

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...