App Store Google Play

Будівлю, де розміщені дві дніпровські редакції, придбали люди з оточення Корбана та Філатова

10.12.2018 09:00
Будівлю, де розміщені дві дніпровські редакції, придбали люди з оточення Корбана та Філатова

Нещодавно з аукціону було продано будівлю на вулиці Старокозацькій, 40-б, де наразі розміщені два інформаційні центри міста "Відкритий" та "Мост-Дніпро". За результатами торгів новими власниками стали особи з оточення нинішнього міського голови Бориса Філатова та його партнера Геннадія Корбана. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на газету "Лица".

Будівлю продали 4 грудня 2018 року за 28,3 мільйона гривень при початковій ціні у 56,7 мільйона. Новим власником стало ТОВ "Центральний універсальний магазин Дніпро". 

Згідно із державним реєстром, дана юридична особа зареєстрована за адресою вул. Дмитра Яворницького, 52. Як зазначають в газеті "Лица" за цією адресою також розміщена юридична особа "Центральний універмаг", представники якого позивалися проти видання, а інтереси зазначеної компанії представляв нинішній міський голова Борис Філатов.

ТОВ "Центральний універсальний магазин Дніпро" було зареєстровано близько року тому. Частина компанії належить "ДЖІ ДІТІ СІСТЕМС ІНК." з Вірджинських островів, а частина - ТОВ "ФСК-Консалтинг", яке зареєстровано у Дніпрі на вулиці Січеславській Набережній, 53.  За цією ж адресою зареєстровано "Благодійний фонд Бориса Філатова".

Директор ТОВ "ЦУМ" - Колесник Ніна Олександрівна. У той же час, з відомостей аналітичної платформи YouControl, можна зробити висновок, що вона стала директором буквально напередодні аукціону, а раніше компанією керували партнери Геннадія Корбана Яніна Сергіївна Жбанова, після - Володимир Сергійович Ясько.

Яніна Жбанова раніше очолювала "ЦУМ" Корбана-Філатова. Свого часу, нинішній міський голова працював в ПП "Славутич Лізинг", директор і власник якого - Володимир Сергійович Ясько. Останній є також директором ТОВ "Готельний комплекс - готель Асторія".

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...