App Store Google Play

Будівлю, де розміщені дві дніпровські редакції, придбали люди з оточення Корбана та Філатова

10.12.2018 09:00
Будівлю, де розміщені дві дніпровські редакції, придбали люди з оточення Корбана та Філатова

Нещодавно з аукціону було продано будівлю на вулиці Старокозацькій, 40-б, де наразі розміщені два інформаційні центри міста "Відкритий" та "Мост-Дніпро". За результатами торгів новими власниками стали особи з оточення нинішнього міського голови Бориса Філатова та його партнера Геннадія Корбана. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на газету "Лица".

Будівлю продали 4 грудня 2018 року за 28,3 мільйона гривень при початковій ціні у 56,7 мільйона. Новим власником стало ТОВ "Центральний універсальний магазин Дніпро". 

Згідно із державним реєстром, дана юридична особа зареєстрована за адресою вул. Дмитра Яворницького, 52. Як зазначають в газеті "Лица" за цією адресою також розміщена юридична особа "Центральний універмаг", представники якого позивалися проти видання, а інтереси зазначеної компанії представляв нинішній міський голова Борис Філатов.

ТОВ "Центральний універсальний магазин Дніпро" було зареєстровано близько року тому. Частина компанії належить "ДЖІ ДІТІ СІСТЕМС ІНК." з Вірджинських островів, а частина - ТОВ "ФСК-Консалтинг", яке зареєстровано у Дніпрі на вулиці Січеславській Набережній, 53.  За цією ж адресою зареєстровано "Благодійний фонд Бориса Філатова".

Директор ТОВ "ЦУМ" - Колесник Ніна Олександрівна. У той же час, з відомостей аналітичної платформи YouControl, можна зробити висновок, що вона стала директором буквально напередодні аукціону, а раніше компанією керували партнери Геннадія Корбана Яніна Сергіївна Жбанова, після - Володимир Сергійович Ясько.

Яніна Жбанова раніше очолювала "ЦУМ" Корбана-Філатова. Свого часу, нинішній міський голова працював в ПП "Славутич Лізинг", директор і власник якого - Володимир Сергійович Ясько. Останній є також директором ТОВ "Готельний комплекс - готель Асторія".

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...