App Store Google Play

Україна завтра: в Дніпрі експерти обговорили що може чекати українців у майбутньому

08.12.2018 09:45
Україна завтра: в Дніпрі експерти обговорили що може чекати українців у майбутньому

Вчора, 7 грудня, у інформаційно-виставковому центрі Mediaprostir зібралися провідні експерти аби публічно обговорити перспективи України та українців у майбутньому. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Як зазначають учасники дискусії, сьогодні Україна має хороший людський потенціал та колосальні перспективи розвитку, але водночас ми втрачаємо наші можливості через неефективне управління державою і відсутність сформованого та затвердженого спільного погляду на наше майбутнє.

Філософ Сергій Дацюк зауважує, що для того аби думати про майбутнє, українцям необхідно створити власну унікальність, на якій буде базуватися все інше.

"Що у нас є, чого немає в інших? Наша мова потужніша за інші? Чи є наша культура настільки унікальною аби боротися з іншими? Нам необхідно спочатку зрозуміти, хто ми і що нам треба, після чого створити власну потужну унікальність, яка об'єднає нас і змусить боротися за майбутнє, опираючись на це", - зазначив Сергій Дацюк.

У свою чергу, громадський діяч Роман Сердюк додав, що як приклад можна брати шлях європейських країн і базувати наш подальший розвиток саме на європейських цінностях.

"Наші погляди мають бути унікальними, але вони не повинні йти всупереч європейському світогляду. Нам варто йти саме в такому напрямку", - сказав Сердюк.

Експерти наголошують, що українцям необхідно вирішити, задля чого і як нам всім жити разом в країні. За їхніми словами ніхто зсередини чи ззовні не має права нав’язувати українцям свої правила. Нам треба домовитись між собою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...