App Store Google Play

Україна завтра: в Дніпрі експерти обговорили що може чекати українців у майбутньому

08.12.2018 09:45
Україна завтра: в Дніпрі експерти обговорили що може чекати українців у майбутньому

Вчора, 7 грудня, у інформаційно-виставковому центрі Mediaprostir зібралися провідні експерти аби публічно обговорити перспективи України та українців у майбутньому. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Як зазначають учасники дискусії, сьогодні Україна має хороший людський потенціал та колосальні перспективи розвитку, але водночас ми втрачаємо наші можливості через неефективне управління державою і відсутність сформованого та затвердженого спільного погляду на наше майбутнє.

Філософ Сергій Дацюк зауважує, що для того аби думати про майбутнє, українцям необхідно створити власну унікальність, на якій буде базуватися все інше.

"Що у нас є, чого немає в інших? Наша мова потужніша за інші? Чи є наша культура настільки унікальною аби боротися з іншими? Нам необхідно спочатку зрозуміти, хто ми і що нам треба, після чого створити власну потужну унікальність, яка об'єднає нас і змусить боротися за майбутнє, опираючись на це", - зазначив Сергій Дацюк.

У свою чергу, громадський діяч Роман Сердюк додав, що як приклад можна брати шлях європейських країн і базувати наш подальший розвиток саме на європейських цінностях.

"Наші погляди мають бути унікальними, але вони не повинні йти всупереч європейському світогляду. Нам варто йти саме в такому напрямку", - сказав Сердюк.

Експерти наголошують, що українцям необхідно вирішити, задля чого і як нам всім жити разом в країні. За їхніми словами ніхто зсередини чи ззовні не має права нав’язувати українцям свої правила. Нам треба домовитись між собою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...