App Store Google Play

Україна завтра: в Дніпрі експерти обговорили що може чекати українців у майбутньому

08.12.2018 09:45
Україна завтра: в Дніпрі експерти обговорили що може чекати українців у майбутньому

Вчора, 7 грудня, у інформаційно-виставковому центрі Mediaprostir зібралися провідні експерти аби публічно обговорити перспективи України та українців у майбутньому. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Як зазначають учасники дискусії, сьогодні Україна має хороший людський потенціал та колосальні перспективи розвитку, але водночас ми втрачаємо наші можливості через неефективне управління державою і відсутність сформованого та затвердженого спільного погляду на наше майбутнє.

Філософ Сергій Дацюк зауважує, що для того аби думати про майбутнє, українцям необхідно створити власну унікальність, на якій буде базуватися все інше.

"Що у нас є, чого немає в інших? Наша мова потужніша за інші? Чи є наша культура настільки унікальною аби боротися з іншими? Нам необхідно спочатку зрозуміти, хто ми і що нам треба, після чого створити власну потужну унікальність, яка об'єднає нас і змусить боротися за майбутнє, опираючись на це", - зазначив Сергій Дацюк.

У свою чергу, громадський діяч Роман Сердюк додав, що як приклад можна брати шлях європейських країн і базувати наш подальший розвиток саме на європейських цінностях.

"Наші погляди мають бути унікальними, але вони не повинні йти всупереч європейському світогляду. Нам варто йти саме в такому напрямку", - сказав Сердюк.

Експерти наголошують, що українцям необхідно вирішити, задля чого і як нам всім жити разом в країні. За їхніми словами ніхто зсередини чи ззовні не має права нав’язувати українцям свої правила. Нам треба домовитись між собою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...