App Store Google Play

У Дніпрі відбувся благодійний ярмарок на підтримку маленької місцевої жительки

08.12.2018 21:00
У Дніпрі відбувся благодійний ярмарок на підтримку маленької місцевої жительки

Сьогодні, восьмого грудня, у Дніпрі відбувся благодійний ярмарок, усі кошти з якого підуть на лікування маленької місцевої жительки Маргарити Попруги. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події – приміщення Mediaprostir.

За словами організаторки заходу Олександри Корнієнко, маленька Маргарита напередодні перенесла тяжку операцію з поганими наслідками, на даний момент їй необхідна реабілітація. Зараз дівчинка знаходиться у Туреччині та готується до операції, яку проведуть через два дні. За цей час необхідно зібрати ще 200 тисяч гривень.

Сама операція коштує 37 тисяч доларів, з літа поточного року волонтерами та небайдужими громадянами була проведена велика робота, щоб зібрати гроші на операцію.

Протягом цих двох днів волонтери намагаються працювати по максимуму. Вони проводять паралельно даному заходу ще інші ярмарки та благодійні дискотеки у школах.

На території ярмарку були задіяні три зони відпочинку: дитяча зона, де малеча брала участь у різноманітних конкурсах, майстер-класах та дискотеках.

Lounge Zone – де батьки могли відпочити за чашкою гарячої кави, а також Gift Zone – де кожен бажаючий мав змогу обрати подарунок до Нового Року близьким та собі.

Нагадаємо, що відвідувачі Дніпровського Музею АТО за місяць пожертвували понад 9 тисяч грн для поранених воїнів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...