App Store Google Play

У Дніпрі відбувся благодійний ярмарок на підтримку маленької місцевої жительки

08.12.2018 21:00
У Дніпрі відбувся благодійний ярмарок на підтримку маленької місцевої жительки

Сьогодні, восьмого грудня, у Дніпрі відбувся благодійний ярмарок, усі кошти з якого підуть на лікування маленької місцевої жительки Маргарити Попруги. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події – приміщення Mediaprostir.

За словами організаторки заходу Олександри Корнієнко, маленька Маргарита напередодні перенесла тяжку операцію з поганими наслідками, на даний момент їй необхідна реабілітація. Зараз дівчинка знаходиться у Туреччині та готується до операції, яку проведуть через два дні. За цей час необхідно зібрати ще 200 тисяч гривень.

Сама операція коштує 37 тисяч доларів, з літа поточного року волонтерами та небайдужими громадянами була проведена велика робота, щоб зібрати гроші на операцію.

Протягом цих двох днів волонтери намагаються працювати по максимуму. Вони проводять паралельно даному заходу ще інші ярмарки та благодійні дискотеки у школах.

На території ярмарку були задіяні три зони відпочинку: дитяча зона, де малеча брала участь у різноманітних конкурсах, майстер-класах та дискотеках.

Lounge Zone – де батьки могли відпочити за чашкою гарячої кави, а також Gift Zone – де кожен бажаючий мав змогу обрати подарунок до Нового Року близьким та собі.

Нагадаємо, що відвідувачі Дніпровського Музею АТО за місяць пожертвували понад 9 тисяч грн для поранених воїнів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...