App Store Google Play

У Дніпрі професорка Міжнародного Інституту бізнесу провела тренінг для ветеранів ЗСУ

07.12.2018 08:30
У Дніпрі професорка Міжнародного Інституту бізнесу провела тренінг для ветеранів ЗСУ

6 грудня у культурно-виставковому центрі “Mediaprostir” відбувся бізнес-тренінг для ветеранів Збройних Сил «Як оцінити ризики і розпочати бізнес в Україні». Про це повідомляє Дніпроград із місця події.

Лекцію для бійців провела Валентина Олефіренко - доктор наук, сертифіційований європейський оцінювач REV Tegova, професорка Міжнародного Інституту бізнесу і 17 міжнародних вишів, лекторка з 25-річним стажем, підполковник медичної служби. Валентина Олефіренко (позивний “Мем”) також має звання Народного Героя України.

На заході вона надала учасникам знання з аналізу можливостей та ризиків для відкриття бізнесу в регіоні та з розрахунку витрат і початку бізнесу будь-якої форми власності, навчила взаєминам із робітниками, постачальниками, споживачами. Також надала поради щодо успішного ведення бізнесу.

“Перше, що ви маєте запам’ятати, хлопці й дівчата, які повернулись з передової, вам ніхто нічого не винен. Якщо ви цього не розумієте, стається біда. Ви приходите до такої тітки як я, яка сидить в адміністрації, в неї болить нога, рука, а тут ви приходите і кажете: “Ви мені винні”. Ні. Ви приходите і кажете: “Боже мій, ваші очі, як очі схожі на очі мого першого кохання”, - зазначила Валентина Олефіренко.

Серед порад лекторки - зробити ксерокопії усіх документів і обов’язково їх відцифрувати, а оригінали нікому не віддавати. Також - продумати те, чим ви хочете займатись у мирний час та оцінити ризики цього заняття.

“Існує цілий ряд проблемних ризиків, які має будь-який бізнес. Проблемні ризики прописує Управління міжнародних ризиків протягом 50 років і повідомляє, через що можна розоритися”, - додала лекторка з 25-річним стажем Валентина Олефіренко.

Серед ризиків, які вона зазначила - товарне різноманіття, диверсифікація клієнтури, місцерозташування.

Раніше повідомлялося, що на Дніпропетровщині виділили більше трьох мільйонів гривень на розвиток бізнесу переселенців та демобілізованих бійців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...