App Store Google Play

У Дніпрі професорка Міжнародного Інституту бізнесу провела тренінг для ветеранів ЗСУ

07.12.2018 08:30
У Дніпрі професорка Міжнародного Інституту бізнесу провела тренінг для ветеранів ЗСУ

6 грудня у культурно-виставковому центрі “Mediaprostir” відбувся бізнес-тренінг для ветеранів Збройних Сил «Як оцінити ризики і розпочати бізнес в Україні». Про це повідомляє Дніпроград із місця події.

Лекцію для бійців провела Валентина Олефіренко - доктор наук, сертифіційований європейський оцінювач REV Tegova, професорка Міжнародного Інституту бізнесу і 17 міжнародних вишів, лекторка з 25-річним стажем, підполковник медичної служби. Валентина Олефіренко (позивний “Мем”) також має звання Народного Героя України.

На заході вона надала учасникам знання з аналізу можливостей та ризиків для відкриття бізнесу в регіоні та з розрахунку витрат і початку бізнесу будь-якої форми власності, навчила взаєминам із робітниками, постачальниками, споживачами. Також надала поради щодо успішного ведення бізнесу.

“Перше, що ви маєте запам’ятати, хлопці й дівчата, які повернулись з передової, вам ніхто нічого не винен. Якщо ви цього не розумієте, стається біда. Ви приходите до такої тітки як я, яка сидить в адміністрації, в неї болить нога, рука, а тут ви приходите і кажете: “Ви мені винні”. Ні. Ви приходите і кажете: “Боже мій, ваші очі, як очі схожі на очі мого першого кохання”, - зазначила Валентина Олефіренко.

Серед порад лекторки - зробити ксерокопії усіх документів і обов’язково їх відцифрувати, а оригінали нікому не віддавати. Також - продумати те, чим ви хочете займатись у мирний час та оцінити ризики цього заняття.

“Існує цілий ряд проблемних ризиків, які має будь-який бізнес. Проблемні ризики прописує Управління міжнародних ризиків протягом 50 років і повідомляє, через що можна розоритися”, - додала лекторка з 25-річним стажем Валентина Олефіренко.

Серед ризиків, які вона зазначила - товарне різноманіття, диверсифікація клієнтури, місцерозташування.

Раніше повідомлялося, що на Дніпропетровщині виділили більше трьох мільйонів гривень на розвиток бізнесу переселенців та демобілізованих бійців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...