App Store Google Play

Ремонт доріг, будівництво шкіл та садочків: Дніпропетровська обласна рада прийняла бюджет на 2019 рік

07.12.2018 15:20
Ремонт доріг, будівництво шкіл та садочків: Дніпропетровська обласна рада прийняла бюджет на 2019 рік

Сьогодні, 7 грудня, на останній у цьому році сесії Дніпропетровської обласної ради депутати проголосували за новий кошторис області, передає Дніпроград.

На наступний рік бюджет Дніпропетровщини склав 18 млрд грн. З яких на розвиток регіону передбачано близько трьох млрд грн. 

У 2019 році вперше створять штатну команду резервного спорту Дніпропетровської області. На 40 осіб виділено 2,4 млн грн. Також у наступному році вперше буде фінансуватися з бюджету медичне обслуговування для внутрішньопереміщених осіб - 21 млн грн. І одне з найважливіших питань - щомісячна допомога бійцям добровольцям, що проживають у сільській місцевості - 433 200 грн.

Окрім того, кошти обласного бюджету у 2019 році будуть спрямовані на нові будівництва та реконструкції.

Зазначимо, що на сьогодні в області 41 опорна школа.20 шкіл реконструюються. Шість введено в експлуатацію в Солоному, Петриківці, Магдалинівці, Юр’ївці, Межовій, Святовасилівці. Чотири дитячих садочки збудовано за сучасними проектами в Обухівці, Підгородному, Дніпрі, Слобожанському. П'ять садочків - в процесі будівництва у Кам’янському, Покрові, Іларіоновому, Дніпрі, Старих Кодаках. Вже відкрито сім шкіл робототехніки. Ще дві відкриється у 2019 році. Також планується реконструкція парку ім.  Шевченка, бюджет якої - 100 млн грн.

У бюджеті закладено фінансування галузі спорту, зокрема будівництва басейнів у містах Кривий Ріг та Дніпро, спортивного комплексу «Прометей» у Кам'янському. Загалом 20 спортивних об’єктів.

Також новий бюджет 2019 включає соціальну допомогу малозабезпеченим верствам населення - 11 млн грн, щомісячну допомогу членам сімей загиблих бійців - 8,8 млн грн, фінансову підтримку громадських організацій інвалідів та ветеранів - 6,8 млн грн, медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок катастрофи на ЧАЕС - 1,7 млн грн, стипендії громадянам, яким виповнилося 100 і більше років - 1,2 млн грн (70 чоловік), компенсаційні виплати людям з інвалідністю на бензин та транспортне обслуговування - 1,1 млн грн.

Одне із найважливіших питань розвитку області – ремонт доріг. На це в обласному бюджеті закладено 1,3 млн грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...