App Store Google Play

Ремонт доріг, будівництво шкіл та садочків: Дніпропетровська обласна рада прийняла бюджет на 2019 рік

07.12.2018 15:20
Ремонт доріг, будівництво шкіл та садочків: Дніпропетровська обласна рада прийняла бюджет на 2019 рік

Сьогодні, 7 грудня, на останній у цьому році сесії Дніпропетровської обласної ради депутати проголосували за новий кошторис області, передає Дніпроград.

На наступний рік бюджет Дніпропетровщини склав 18 млрд грн. З яких на розвиток регіону передбачано близько трьох млрд грн. 

У 2019 році вперше створять штатну команду резервного спорту Дніпропетровської області. На 40 осіб виділено 2,4 млн грн. Також у наступному році вперше буде фінансуватися з бюджету медичне обслуговування для внутрішньопереміщених осіб - 21 млн грн. І одне з найважливіших питань - щомісячна допомога бійцям добровольцям, що проживають у сільській місцевості - 433 200 грн.

Окрім того, кошти обласного бюджету у 2019 році будуть спрямовані на нові будівництва та реконструкції.

Зазначимо, що на сьогодні в області 41 опорна школа.20 шкіл реконструюються. Шість введено в експлуатацію в Солоному, Петриківці, Магдалинівці, Юр’ївці, Межовій, Святовасилівці. Чотири дитячих садочки збудовано за сучасними проектами в Обухівці, Підгородному, Дніпрі, Слобожанському. П'ять садочків - в процесі будівництва у Кам’янському, Покрові, Іларіоновому, Дніпрі, Старих Кодаках. Вже відкрито сім шкіл робототехніки. Ще дві відкриється у 2019 році. Також планується реконструкція парку ім.  Шевченка, бюджет якої - 100 млн грн.

У бюджеті закладено фінансування галузі спорту, зокрема будівництва басейнів у містах Кривий Ріг та Дніпро, спортивного комплексу «Прометей» у Кам'янському. Загалом 20 спортивних об’єктів.

Також новий бюджет 2019 включає соціальну допомогу малозабезпеченим верствам населення - 11 млн грн, щомісячну допомогу членам сімей загиблих бійців - 8,8 млн грн, фінансову підтримку громадських організацій інвалідів та ветеранів - 6,8 млн грн, медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок катастрофи на ЧАЕС - 1,7 млн грн, стипендії громадянам, яким виповнилося 100 і більше років - 1,2 млн грн (70 чоловік), компенсаційні виплати людям з інвалідністю на бензин та транспортне обслуговування - 1,1 млн грн.

Одне із найважливіших питань розвитку області – ремонт доріг. На це в обласному бюджеті закладено 1,3 млн грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...