App Store Google Play

Гра у вибори: у Дніпрі відбулася презентація книги Катерини Одарченко

07.12.2018 17:00
Гра у вибори: у Дніпрі відбулася презентація книги Катерини Одарченко

Сьогодні, сьомого грудня, у Дніпрі відбулася презентація книги політтехнолога Катерини Одарченко «Гра у вибори». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події – приміщення «Медіапростір».

Книга «Гра у вибори» присвячена найважливішим питанням роботи політичного технолога: методам роботи з виборцями і прихильниками, організації та проведення виборчої кампанії, партійного будівництва. Матеріал книги базується на новітніх американських і європейських дослідженнях в політичній науці та суміжних дисциплінах, стосовно до реалій української політики. Велику роль у викладі займає і аналіз власного досвіду автора в розробці і реалізації стратегій політичної боротьби в Україні і країнах Східної Європи.

Катерина Одарченко політичний консультант, фахівець в області комунікацій і GR, партнер компанії Sic Group Ukraine, член міжнародної асоціації політичних консультантів (IAPC), Президент Української Асоціації професіоналів в сфері GR і лобістів (UAGRPL), директор Інституту демократії і розвитку «PolitA». Вона Закінчила Національний університет ім. Тараса Шевченка.

Продовжила навчання у США. З 2013 року активно популяризує тему цивілізованого лобізму, сфери GR (Government relations) і громадської адвокатури в Україні. Вона є одним із засновників Української асоціації професіоналів в сфері GR і лобістів. З 2015 року виступає головним організатором Міжнародного GR форуму. У 2017 році обрана президентом Асоціації професіоналів в сфері GR і лобістів (UAGRPL).

Під час зустрічі було обговорено такі вектори: основні тренди виборчих технологій, які технології будуть ефективні на поточних президентських виборах, приклади практичних виборчих кейсів, як і який світовий досвід може застосувати Україна, алгоритми роботи виборчого штабу в регіоні, співпраця з партіями.

Також Катерина Одарченко розповіла про нові політтехнологічні інструменти: BigData, нейромаркетинг, меритократичне партійне будівництво, ефективний формуючий вплив.

Книга призначена фахівцям в області політичних і соціальних технологій, фахівцям в сферах PR і GR, політологам і соціологам, громадським діячам, студентам і всім, хто цікавиться проблемами сучасного суспільства і політики.

Раніше повідомлялося, що Мирослав Лаюк презентував у Дніпрі свій новий роман "Світ не створений".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...