App Store Google Play

Димові шашки, сльозогінний газ та сутички: у центрі Дніпра проходить конференція адвокатів

07.12.2018 13:40
Димові шашки, сльозогінний газ та сутички: у центрі Дніпра проходить конференція адвокатів

Бійки, сутички та сльозогінний газ: так у Дніпрі проходить конференція адвокатів області. Наразі будівлю, де відбувається захід, очепили невідомі особи. Молодики заблокували входи, нікого не впускають і не випускають. На місці також присутні МНС та поліціянти. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

7 грудня у Дніпрі в культурно-діловому центрі "Дніпропрес" мала відбутися звітно-виборна конференція адвокатів, на якій делегати збиралися розглянути річний звіт Ради адвокатів, затвердити кошторис та штатний розклад на наступний рік, обрати членів РА та КДКА Дніпропетровської області та інше. Проте за 50 хвилин до початку засідання учасникам заходу на пошту прийшла інформація про форс-мажорну ситуацію, у зв'язку з якою конференцію перенесли на іншу локацію - Старокозацьку 58. 

Вже на вході до нової локації адвокатів та журналістів чекала група молодиків спортивної статури, які просто очепили усі входи. До будівлі проспукали лише окремих учасників конференції, за складеним заздалегідь списком.

"Я спочатку приїхав у Дніпропрес, потім сюди. Вже тут нас не пропускають - хоча я делегат конференції. Усього 183 делегата, більшість з яких просто фізично не встигли доїхати. Наразі там кворуму немає. Попри це засідання розпочалося і проходить голосування за важливі питання", - розповів секретар КДКА Дніпропетровської області Ярослав Рябчий. 

 

Адвокати намагалися пройти через чорний хід, проте і там двері заблокували невідомі чоловіки. 

"Адвокатське самоврядування було створене на засадах відкритості та виборності. Сьогодні відбувається незрозумілий фарс. Адвокатів не пропускають та залякують. Говорять, що до будівлі можуть пройти лише делегати конференції. Проте й тих не пускають. Це незаконно, тому що конференція відкрита і на ній можуть знаходитися усі адвокати та ЗМІ. Наскільки мені відомо, є таємний план про оголошення недовіри діючому Голові кваліфікаційно-дисциплінарної комісії, та ідея переобрати нового", - зазначила адвокат Олена Кречетникова.

Зазначимо, що чоловіки, які очепили будівлю, агресивно налаштовані. Вони неодноразово погрожували журналістам розправою та вдавалися до штовханини. Також розбризкували сльозогінний газ. 

На місце інциденту прибув народний депутат України Юрій Береза, якого також відмовилися пускати до будівлі. 

"Я попереджаю усіх людей, які знаходяться за дверима та вирішують певні питання. Я звернувся до Генпрокурора, до Мінюстицій. І ця ситуація буде розглянута прискіпливо. Окрім того, я гарантую відповідальність кожної людини, хто намагається зробити беззаконня в Дніпрі. Ніяких прощень не буде", - заявив народний депутат Юрій Береза. 

Попри це, звітньо-виборна конференція, на яку втрапили не всі адвокати, проходить у холі приміщення.

Також у приміщенні невідомі особи запалили димові шашки. У ситуації намагються розібратися правоохоронні органи. На місці працюють рятувальники.  

Нагадаємо, громадська організація звернулася в СБУ з повідомленням про можливе втручання в роботу Ради адвокатів Дніпропетровської області організованого злочинного угруповання, підконтрольного ФСБ РФ. Свою заяву вони направили начальнику Служби Безпеки України в Дніпропетровській області Андрію Олійнику.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...