App Store Google Play

Четверокласник побив двох дівчат за невірно написане прізвище

07.12.2018 10:40
Четверокласник побив двох дівчат за невірно написане прізвище

У школі на Дніпропетровщині побилися діти. Конфлікт виник між хлопчиком і двома дівчатками-сестричками, йдеться в сюжеті ТСН.

Постраждалі кажуть, що все сталося, коли вчителька вийшла з класу та залишила за головну старшу з дівчат – Мілу. Четверокласниця записувала тих, хто бешкетував, і припустилася помилки в прізвищі однокласника. Той начебто вивернув одній з сестер руку, а другу вдарив кулаком в груди так,  що вона відлетіла і вдарилася об дошку.

"Коли дівчата прийшли додому після уроків, я побачила гематому у старшої. Молодша себе дуже погано почувала. Я одразу викликала швидку та поліцію", - розповіла мама Ксенія Холодницька.

Медики діагностували вивих, забої груднини та струс головного мозку.

У школі хоч і визнають, що між дітьми виник конфлікт, проте переконують, що до бійки не дійшло. 

Звідки взялися такі серйозні ушкодження - мати однокласника не уявляє. Вона не заперечує, що діти посперечалися, але ж наступного дня її син вибачився.

"Видер аркуш, ніякого вивиху руки він їй не робив. Просто як дитина забрав у неї аркуш із руки. Не бив ні Мілу, ні Віку – це просто наклеп, я не розумію, для чого", - каже Наталя Андріяш. Вона переконує, що її син спокійний, але сестри наполягають, що це не так.

"Він матюкається дуже сильно, б’є, ображає", - кажуть вони.

У школі після конфлікту між дітьми створили комісію та опитали всіх учнів. 

"Вона протягнула руку - і там така, як заусенка, була – нігтем зачепив. Віта вискочила з-за своєї парти і почала захищати свою Мілу. Він відштовхнув її, каже: відійди. Вона знову до нього лізе – він теж її відштовхнув. Це так діти розказують", - каже класний керівник Валентина Мадай.

У школі звертають увагу, що ця сутичка сталася на першому уроці, тож як діти з серйозними ушкодженнями досиділи до середини дня – незрозуміло. До медсестри ніхто не звертався.

На думку директорки, це радше конфлікт між дорослими, адже наступного дня діти вже нормально спілкувалися.

"Я думаю, це конфлікт між батьками, а діти втягнуті в цей конфлікт", - вважає Анжеліна Миргородська.

Наразі розслідування у школі завершене, закрита справа і в дитячій кімнаті поліції. Втім, батьки дівчаток з цим не згодні. Вони кажуть, що бояться за здоров’я своїх доньок і звернулися тепер уже до прокуратури.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...