App Store Google Play

Четверокласник побив двох дівчат за невірно написане прізвище

07.12.2018 10:40
Четверокласник побив двох дівчат за невірно написане прізвище

У школі на Дніпропетровщині побилися діти. Конфлікт виник між хлопчиком і двома дівчатками-сестричками, йдеться в сюжеті ТСН.

Постраждалі кажуть, що все сталося, коли вчителька вийшла з класу та залишила за головну старшу з дівчат – Мілу. Четверокласниця записувала тих, хто бешкетував, і припустилася помилки в прізвищі однокласника. Той начебто вивернув одній з сестер руку, а другу вдарив кулаком в груди так,  що вона відлетіла і вдарилася об дошку.

"Коли дівчата прийшли додому після уроків, я побачила гематому у старшої. Молодша себе дуже погано почувала. Я одразу викликала швидку та поліцію", - розповіла мама Ксенія Холодницька.

Медики діагностували вивих, забої груднини та струс головного мозку.

У школі хоч і визнають, що між дітьми виник конфлікт, проте переконують, що до бійки не дійшло. 

Звідки взялися такі серйозні ушкодження - мати однокласника не уявляє. Вона не заперечує, що діти посперечалися, але ж наступного дня її син вибачився.

"Видер аркуш, ніякого вивиху руки він їй не робив. Просто як дитина забрав у неї аркуш із руки. Не бив ні Мілу, ні Віку – це просто наклеп, я не розумію, для чого", - каже Наталя Андріяш. Вона переконує, що її син спокійний, але сестри наполягають, що це не так.

"Він матюкається дуже сильно, б’є, ображає", - кажуть вони.

У школі після конфлікту між дітьми створили комісію та опитали всіх учнів. 

"Вона протягнула руку - і там така, як заусенка, була – нігтем зачепив. Віта вискочила з-за своєї парти і почала захищати свою Мілу. Він відштовхнув її, каже: відійди. Вона знову до нього лізе – він теж її відштовхнув. Це так діти розказують", - каже класний керівник Валентина Мадай.

У школі звертають увагу, що ця сутичка сталася на першому уроці, тож як діти з серйозними ушкодженнями досиділи до середини дня – незрозуміло. До медсестри ніхто не звертався.

На думку директорки, це радше конфлікт між дорослими, адже наступного дня діти вже нормально спілкувалися.

"Я думаю, це конфлікт між батьками, а діти втягнуті в цей конфлікт", - вважає Анжеліна Миргородська.

Наразі розслідування у школі завершене, закрита справа і в дитячій кімнаті поліції. Втім, батьки дівчаток з цим не згодні. Вони кажуть, що бояться за здоров’я своїх доньок і звернулися тепер уже до прокуратури.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...