App Store Google Play

У Кривому Розі реконструювали ще одну амбулаторію коштом Світового банку

06.12.2018 17:40
У Кривому Розі реконструювали ще одну амбулаторію коштом Світового банку

У Кривому Розі реконструювали ще одну амбулаторію коштом Світового банку. Медустанова обслуговуватиме більше 20 тисяч жителів одного з найбільш густонаселених мікрорайонів Покровського району міста – Заріччя-5. Про це повідомили в прес-службі ДніпроОДА, передає Дніпроград.

«Мешканці будь-якого населеного пункту мають право на якісне медичне обслуговування – це одна з ініціатив Президента України Петра Порошенка. У медустановах Дніпропетровщини створюємо комфортні умови: реконструюємо відділення, оновлюємо оснащення. Підтримують і міжнародні партнери. Спільно зі Світовим банком створюємо в області сучасні амбулаторії», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Цього разу амбулаторію реконструювали у Кривому Розі по вул. Електрозаводська, 22-а. Облаштували її на місці колишньої дитячої поліклініки.

...отримати консультацію...

«Поліклініка приймала виключно дітей. Дорослі змушені були відвідувати інший медзаклад, що створювало певні незручності. Тому створили амбулаторію, де приймають всіх, і не треба нікуди їхати», – розказала завідуюча амбулаторією Ксенія Гладишева.

Медичний заклад отримав нове обладнання і всі необхідні медикаменти. Працюють денний стаціонар, кабінети ЕКГ і фізіотерапевтичний, лабораторія, кабінет щеплень.

 ...медикаменти.

«Амбулаторія – дійсно, гарний вихід. Живемо тут поряд, і для нас це дуже зручно. Можемо прийти пішки. Ремонт тут класний – лікуватися приємно», – поділилася враженнями місцева мешканка Катерина Польгун.

Тут надають увесь спектр послуг первинної допомоги. Можна здати аналізи, зняти кардіограму, перевірити тиск, пройти щеплення, отримати консультацію лікаря та направлення до вузьких спеціалістів. Усе – безкоштовно.

Обладнання вистачає.

Приймають сімейні лікарі, педіатри, гінеколог.

«Довелося працювати в цьому закладі до реконструкції. Про комфортність тоді не йшлося. Наразі приємно повернутися в оновлене приміщення. Тут тепло, комфортно, вдосталь обладнання. Тепер можемо надавати населенню більше медичних послуг», – наголосив сімейний лікар Юрій Родін.

На прийом можна прийти за попереднім записом, що допомагає уникнути черг. Перегодя кожен пацієнт матиме електронну картку і вільний доступ до неї.

 ...зробити ЕКГ...

«Амбулаторія світла, простора, тепла і головне – поруч із домом. Ходимо сюди із задоволенням», – сказала місцева мешканка Олена Савицька.

В медзакладі облаштували аптечний пункт.

 Облаштували аптечний пункт.

Це вже друга амбулаторія в Кривому Розі, яка відкрилася коштом Світового банку. У серпні амбулаторія запрацювала у військовому містечку.

Проект «Покращення охорони здоров'я на службі у людей» розрахований до 2020 року. Його втілюють Світовий банк, Міністерство охорони здоров'я України та Дніпропетровська ОДА.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...